Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Legtöbb megivott sör egy nap...

Legtöbb megivott sör egy nap alatt?

Figyelt kérdés
Nekem 15 Borsodi volt a rekordom még megboldogult kölyökkoromban (6 éve), nem tudnám meg nem is akarom megismételni. :) Érdekesmód annyira nem rúgtam be tőle. Nálatok mennyi volt a maximum? Történetek is jöhetnek. :)

2012. okt. 31. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
talán 16-18 lehetett, valahogy ekörül, pontosan nem emlékszem. 19 éves voltam. úgy berúgtam h régi lakásunkba mentem "haza". tudni kell, h előtte kb 1 hónappal költöztünk el, és hát annyi sör után ki emlékezne ilyenre... :D :D a kulcsom nem nyitotta az ajtót, tiszta ideg voltam, h mi van, dörömböltem h engedjenek be. ez volt kb hajnali 3-4 körül. aztán egyszercsak kinyitotta egy jó nagydarab faszi az ajtót. mondom mi a f@sz van??! elkezdtem vele veszekedni h tűnjön el a lakásunkból. aztán felvilágosított, és még egy kávéra is behívott :D :D
2012. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1 pohár.... sem

Utálom xD :D

2012. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2 korsó. :D
2012. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
kicsit több mint 1 rekesz + 2-3 feles portoricói
2012. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Erről kérdezz meg pár kőművest. Nálunk volt hogy egy délelőtt berántott egy rekesszel. Délben a segédmunkás rakta be a kocsiba. Délután meg már nem jött. Nekem eddig a max az 8 üveg.
2012. nov. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olyan még nem volt, hogy egész nap sört vedeljek, de volt hogy 3-4 óra alatt 6-ot lenyomtam, és még nem voltam részeg, szóval szerintem reggel 8-tól éjfélig le menne simán 15-20
2012. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

két éve nyáron balatoni 4 napos haveri kiruccanás, második napon másnaposan kelsz, 1,5 dl kávé+ 2x0,5 dl házi pálinka, ezután egy kis pihi meg kaja, és estig elfogyott kb 15 sör/fő+ nem tudom mennyi bor...

ez volt a leghúzósabb nap.

a számokról: 8 karton soproni, olyan 30 liter bor, 2 üveg jager, 3 liter házi, meg volt még összesen kb. 5 üveg vodka meg egyéb szeszek.

de 6 ember 4 napig totálkár volt

2012. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
totálkár :D
2012. nov. 8. 19:26
 9/11 Szergej55 válasza:
2,5 liter volt, de még tervezem ezt a mennyiséget megjavítani a jövőben :)
2012. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Gondoltam nem iszok a nyaraláson töményt ezért csak söröztem...Elszaladt velem a ló és 7 óra alatt megittam 32-öt. A végeredményről szerintem nem kell beszélnem
2013. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!