Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol lehet kapni alkoholmentes...

Hol lehet kapni alkoholmentes szénsavmentes sört Magyarországon?

Figyelt kérdés
Győr és Budapest simán szóbajöhet, tudtok valami olyan boltot ahol van ilyen? Esetleg az is jó, ha postán lehet rendelni.

2012. nov. 17. 16:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
vízport esetleg? most akciós
2012. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem viccből írtam. Szeretnék venni ilyet. Tudom hogy létezik szénsavmentes sör, sőt, Angliában sokféle szénsavmentes sör létezik. Alkoholmentes meg nyilvánvaló hogy létezik. Olyanról nem tudok hogy szénsavmentes ÉS alkoholmentes, de reménykedek benne hogy van.
2012. nov. 17. 16:20
 3/22 Malats ***** válasza:
71%

Szállitok én neked alkoholmentes, szénsavmentes citromos gössert. Elöre szolok, drága lesz,és szar.

ui.:a szénsavmentes sör csak akkor létezö dolog, ha a sör romlott.

2012. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz, utánanéztem és abban igazad van, hogy a sör erjedése során keletkezik benne a szénsav. De vannak olyan sörök, amiket valahogyan máshogyan állítanak elő (például nem palackozzák, hanem hordóban tárolják mint a bort, és a bor is emiatt nem szénsavas).


Angliában, ahogy írtam, állítólag sokféle nem szénsavas sör létezik, és kétféléről olvastam magyarul az interneten, hogy azok szénsavmentesek normális állapotukban - de borzalmasan rosszak. Azt már nem találtam meg, hogy hol lehet ilyet szerezni, vagy hogy alkoholmentes verzióban vannak-e.

2012. nov. 17. 16:35
 5/22 Phoney ***** válasza:

Ászokolás előtt minden sör szénsavmentes, Malats professzor úr. Ott északon vannak ilyen elvetemültek, hogy néha nem ászokolják a sört. (Tudom, az messze van.)


Kérdező:

Alkoholosat még esetleg találsz itthon, de alkoholmentest még sehol nem láttam. Sok helyen kapni Karamalzt, ami alkohol- és szénsavmentes malátás ital, de az nem sör.

2012. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Hogy ez milyen hülyeség!


Az elsőnek tök igaza van, nagyon jót röhögtem :-)

2012. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha nincs bennese alkohol, se szénsav, akkor sör az még egyátalán?
2012. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Vegyél egy bucklert, és rázd föl alaposan :)
2012. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Vigyázz! Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé!
2012. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ez a Karamalz jó alternatívának tűnik. Bár nem sör. Az egyébként biztos, hogy azon túl hogy alkoholmentes, még szénsavmentes is? Csak mert erre utaló dolgot nem találtam a hivatalos honlapjukon sehol.
2012. nov. 17. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!