Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol lehet kapni alkoholmentes...

Hol lehet kapni alkoholmentes szénsavmentes sört Magyarországon?

Figyelt kérdés
Győr és Budapest simán szóbajöhet, tudtok valami olyan boltot ahol van ilyen? Esetleg az is jó, ha postán lehet rendelni.

2012. nov. 17. 16:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! A Karamalz az szénsavas. Ezt biztosan állíthatom mivel minden nap iszok egyet. Tudni illik hogy ez nagyon jó tejcsináló. (Szoptatós anyuka vagyok) Szóval alkoholmentes de nem szénsavmentes és nem sör. Maláta ital aminek egyébként nem túl jó az íze de a gránátalmás kifejezetten nagyon finom. :) Remélem tudtam segíteni.
2012. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Vegyél alkoholmentes sört, bontsd fel, hagyd állni pár órát, garantáltan szénsavmentes lesz. Probléma megoldva.
2012. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Phoney ***** válasza:
Na most megfogtál, én szénsavmentesre emlékeztem (2 éve vettem egyet), de úgy látszik rosszul, mert a neten található képeken habzik... ja és nem mondtam, ez egy eléggé édes ital.
2012. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%

Az Angol "szénsavmentes söröket" úgy hívják hogy ALE. Amúgy én még itt Angliában sem láttam alkoholmentesben.

Az a sör amelyik szénsavmentes az nem sör, mert a söröknek egyik fő tulajdonságuk a szénsavasság.

2012. nov. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ez jó! Sokféle szénsavmentes sör!Hányféleképpen nem lehet benne szénsav?
2012. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szerintem sehol,a magyarok tuti nem innának ilyet!:)

Ahogy mondták előttem azt nem sörnek hanem maláta italnak hívják.

2012. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
2012. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ez is jó lenne, de sajnos ez is szénsavas. Ajándékba akarok venni olyannak, akinél fontos hogy ne legyen szénsavas, ne legyen alkoholtartalma, de halványan emlékeztessen a sörre.
2012. nov. 17. 22:15
 19/22 anonim ***** válasza:
Akkor még talán a bitburger drive
2012. nov. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Phoney ***** válasza:
47%

„Az a sör amelyik szénsavmentes az nem sör, mert a söröknek egyik fő tulajdonságuk a szénsavasság.”


A szénsavas sör a 17. században jelent meg. Akkor ezek szerint előtte nem is létezett sör, és az emberek alig várták, hogy a sokszáz éve fölöslegesen létező sör (ser, beer, stb.) szót végre használhassák valamire. És mikor valaki először tárolta nyomás alatt az „erjesztett malátaitalt” és az szénsavas maradt, akkor a homlokára csapott, hogy JAAA HÁT EZ A SÖR! Valahogy így gondolod?:P

2012. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!