Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A tequila mennyire tömény?

A tequila mennyire tömény?

Figyelt kérdés
Persze citrommal és sóval :D És hogy isszák? Annyira érdekel milyen az íze, de nem vagyok valami nagy ivós, értsd még sosem voltam részeg. Először a sót kell nyalni, utána a citromot?
2012. dec. 5. 15:14
 1/9 anonim válasza:
51%
Igen, úgy kell. Egytől nem leszel részeg
2012. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mennyitől rúgnék be?
2012. dec. 5. 15:20
 3/9 $weci válasza:
Testsúly és stb kérdése! Indulj visszafél. Először igyál meg egy üveges és haladj vissza.
2012. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ahha :D Egy házibuliban leszek, és nem akarok teljesen lerészegedni, szeretnék beszámítható maradni, mivel lesz ott olyan aki kihasználná a helyzetet...
2012. dec. 5. 15:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Én olyan 5tôl már érezném a hatást amugy én a gold-ot jobban szeretem az narancs+fahéj :D
2012. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hát én szoktam inni, kettőt már megérzek. Ha nem szoktál inni, szerintem először elég lesz az egy is. Ha bennt marad, és ízlik, legközelebb tolj rá még egyet.

Ha be akarsz rúgni, akkor tequila bumm. fél dl tequila+1 dl pezsgő, kemény falú pohárba, valami kemény lappal fedd le, üsd az asztalhoz, hogy felhabozzon, aztán told le, szünet nélkül. Nem finom, de fél óra és kész vagy tőle...

2012. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát elég tömény. én személy szerint nem szeretem.

ha nem szoktál inni, akkor szerintem 1-2 is megárthat, úgyhogy csak lassan, ne igyál meg többet egymás után.

2012. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A tequilák olyan 37-40% körüli alkoholtartalmúak, azaz kb mint a whisky vagy a vodka.

Azt hogy te mennyitől rúgsz be itt senki nem fogja neked megmondani, mert függ a testsúlytól, attól hogy ettél-e előtte és mit, hogy mennyire vagy kipihent, és hogy mennyire bírod az alkoholt.

2012. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdemes fokozatosan, félóránként inni egyet-egyet.
2012. dec. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!