Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy csináljam, hogy ne...

Hogy csináljam, hogy ne legyen baj?

Figyelt kérdés

Ha iszom,és egy csöppnyit is keverem, hányás lesz a vége.Mit ajánlanátok, ami feldob,de nem olyan irritáló ízű.


(teljesen józanul nagyon félénk vagyok sajnos..ha van bennem egy kis alkohol,akkor már egész jó,csak a végén mindig kijön..):


2009. aug. 20. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog biztos: ne keverd! Inkább válassz szerintem alacsonyabb alkoholtartalmú italokat, azok nem is ártanak meg olyan hirtelen, egész este iszogathatod őket anélkül, hogy be lennél rúgva, mint az albán csacsi. :) Ha valamit elkezdesz inni, maradj annál egész este, és ne siess az ivással, szépen lassan is meg tud jönni az ember kedve. :) Pl. próbáld ki a Bacardi Breezert vagy ihatsz nyugodtan sört is, esetleg vörösboros kóla (több kólával mint borral), tömények sok üdítővel összeöntve stb. Én ezeket szoktam inni, és egy este csak egyfélét.
2009. aug. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
részemről sör. de pl lehet ilyen vodkanarancs, vodkatonic, gintonic stb. Ha jó arányban kevered pont jó lesz.
2009. aug. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szintén nem bírom az alkoholt, hamar meg is árt. Én bacardi breezer-el oldom a feszültségemet társaságban, vagy iszom egy energiaitalt. Vagy igyál egy finom bayles-t.
2009. aug. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy jo igazi vörös bor:)
2009. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én muskotályt szoktam inni, nagyon szeretem :)de mondjuk csak azt is óvatosan lehet "szopogatni" mert az édesebb borok hamarabb be tudnak ütni.csatlakozom az előttem szólókhoz egyébként, még annyival kiegészítve, hogy rágcsálj közben valamit, ne menj éhesen inni :) ropi, chips, vagy valami sós keksz, általában ezek vannak a kocsmákban :)
2009. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!