Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy csináljam, hogy finom...

Hogy csináljam, hogy finom legyen?

Figyelt kérdés

Vettem csirkemellet, meg ilyen kínai zöldségkeveréket. Azt gondoltam, hogy a csirkemellet megsütöm hagymás olajban. Majd hozzáadom a zöldségkeveréket. S teszek bele egy kis sűrített paradicsomot. Szerintetek kapok így finom lesz? Vagy mégis hogy csináljam?

Szóval ezekből a hozzávalókból mit lehetne összehozni?:

csirkemell, hagyma, keleti zöldségkeverék(gomba,hagyma, káposzta,stb...),sűrített paradicsom,meg van egy üveg lecsómXD


2010. dec. 19. 16:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Kolis vagyok, nincs sok hozzávalóm. Tudom hogy keményítős tojásfehérjében kellene megforgatni meg kisütni, de nem akarok sok olajat elhasználni.
2010. dec. 19. 16:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos ír valaki neked receptet,de miért éppen a csirkemellett vetted? Az a legszárazabb,legnyögvenyelősebb hús minden húsfajta között! Pedig nem is a legolcsóbb hús!

Nem értem,hogy miért olyan nagy divat?

2010. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vágd hosszúkás csíkokra a csirkemellet, és egy kis olajon

kezdd el pirítani. sózd, borsozd, ha a levát kiengette tegyél rá fedőt és hagy , hogy megpuhuljon. ha puha, hozzáöntöd a zöldségkeveréket es együtt párolod tovább,

píg a zöldség roppanós-puha nem lesz. pici cukorral vagy mézzel,curryval, gyömbérrel "keleties" lesz.

a mási, ha magyarosan csinálod meg, a keleti züldséget elteszed máskorra.

csinálsz egy jó hagymás pörköltalapot, vagyis egy nagyobb hagymát apróra vágva zsiradékon megdinsztelsz,ráteszed a csíkozott húst és szintén várod, hogy kiadja a levét.

ha ez megvolt mehet rá egy kis pirospaprika, kömény, majd amikor a husi puha, ráöntöd a lecsót.

főzöl ki tésztát, vagy rizst, az mindegyikhez jó lesz.

üdv.

2010. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én abba,amit leírtál tennék tejszínt,vagy tejfölt,attól olyan finom krémes lesz.És tésztával enném,mondjuk penne.
2010. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!