Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lényegtelen, hogy berúgtam-e...

Lényegtelen, hogy berúgtam-e vagy nem, az este befejeztével általában visszajön. Miért is?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogyha elmegyek bulizni és iszok, teljesen mindegy, hogy teljesen részegre iszom magam, vagy csak "jókedvűre", akkor is visszajön. Pl. az utolsó bulin hajnal 1-kor ittam utoljára, 4-re értem haza, pakolásztam kicsit, zuhanyoztam, lefeküdtem... na azt nem kellett volna. Tök mindegy mit iszok, ha alkoholos nálam az "halál"

2012. dec. 17. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az alkohol alapvetően méreg, helyesen működik a szervezeted :)
2012. dec. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Fentebb helyes az állítás: az alkohol méreg. Ettől függetlenül a szervezetednek fel kellene tudnia dolgozni. Sovány, kis termetű vagy? Hány éves? Mióta iszol alkoholt? Ez mindenkinél változó. Én 15 éves koromban 2 sörtől teljesen rosszul voltam, de töményből le tudtam gurítani 1 óra alatt annyit, amit most 20 évesen egy este alatt. Most viszont sörből megiszom 5-7-et és még csak nevetgélős vagyok.

Az alkoholt mindenkinek a szervezete máshogy bontja le. Volt egy osztálytársam, aki egy sörtől lerészegedett, hiába volt 80 kg-s izmos testalkatú. Először azt hittük, nem szokta meg még a piát, de még most 20 évesen is már szédül és minden baja van 2 sörtől :D

2012. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
22/L vagyok, átlag testalkattal. :) Nem vagyok rendszeresen ivós, havi 1-2 alkalom, amúgy sem szeretem az alkohol ízét, nekem nincs olyan, hogy valami finom, még a Berenczent is kísérővel iszom.:D Nem üt be nagyon hamar, de 4-5 hubitól már igencsak jól érzem magam. Csak számomra az a hihetetlen, hogy nem iszom magam részegre, akkor is visszajön.
2012. dec. 18. 10:51
 4/4 anonim ***** válasza:
2. osztálytársad nem cukorbeteg véletlenül?
2012. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!