Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ittattok tejet borral összekev...

Ittattok tejet borral összekeverve? Vagy esetleg ittatok tejet ecettel összekeverve? Szóval milyen durva turmixokat ittatok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tej az sosem volt közte. Nem annyira durva, de nem bizalomgerjesztő szürke színű a fekete abszint/vodka felesben. Nem sokat ittam belőle, de megkóstoltam, ha már volt :) Más nem volt, alig éltem, ez van :D
2013. febr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hubertussal és jägerrel ittam tejet.

Meg tejszínes likőr röviddel keverve, az számít?

Ecetet nem szoktam semmibe rakni, almaecetes-mézes vizet iszom néha anyagcsereserkentésre, vagy a saláta/savanyú uborka vizét, mert finom.

2013. febr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem.

Miért inna ilyet bárki is?

2013. febr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de olvastam John Steinbeck egyik könyvében tej-sör turmixról :) és egy film főhőse állandóan valamilyen tejes-tejszines vodkás italt iszik
2013. febr. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ittam vodkás sört, meg Abszintos sört fele-fele arányban keverve, nagyon szar mind a kettő. Meg ittam vörösborecetet kólával, az is bitang szar volt. Bort tejjel még nem próbáltam, de jó lehet hashajtó helyett, főleg ha jó savas a bor.
2013. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Áki koktél.

Kicsi - 2 dl kávé, 1 dl kóla

Nagy - 3 dl kávé, 2 dl kóla


Lehűtve, telerakva jégkockával. Cukor nem kell bele, a kólában van elég :) Nagyon finom.

2013. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Ha szeretnéd kipróbálni , bármilyen szart össze keverhetsz. Egyébként az IQ-d eléri a tízet?
2013. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
te utolsó patkány, ha nem tetszik a kérdés ne válaszolj!
2013. febr. 26. 13:54
 9/12 Senkisetudjaanevemet válasza:

PáLimonádé:

mint a szokványos limonádé, csak víz helyett pálinka van benne...


Amúgy tudom ajánlani: 1dl pálinka + 2dl pálinka :D

2013. márc. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én fütyülőst ittam már tejjel, de csak azért, mert kellett valami, ami elveszi a pálinka utóízét. Hát, szörnyű volt :D
2013. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!