Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen jó és rossz emlékeid...

Milyen jó és rossz emlékeid vannak az alkohollal kapcsolatban? (:

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a pezsgő, amit most iszok, jólesik. :-)
2013. márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 intrepid ***** válasza:
100%
Drága!!!!
2013. márc. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rossz:

Első nagy ivászat utáni első másnaposság.

Jóval később történt a második, az ismerőseim dicsérgették a becherovkát, hogy milyen finom meg jó, mondom bepróbálom néhány sör után. Hát egész éjszaka hánytam tőle, de még az aznap reggeli tejet is viszont láttam.

Még egy: konyakot kevertük energiaitallal, attól meg piszkosul égett a gyomrom.

Jó:

Általában jó társaság szokott összejönni a kocsmába ahová járok és jó haverokat lehet szerezni.

2013. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó: Minden amíg nincs hányingered a sok piától.

Rossz: Onnantól hogy hányingered lesz, illetve a másnaposság.

2013. márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Jó:

első alkalommal: leestem a székről.xd

második alkalommal: lefeküdtem aludni amikor már jócskán volt bennem,3 órát aludtam,másnap utaztam,se nem hánytam,se nem voltam másnapos

Harmadik alkalom: belepisiltem a kádba,mert foglalt volt a wc és nagyon kellett.:( xddd

Rossz:

Többet nem nagyon fogok inni,mert 1. nincs értelme,ha hangulat van akkor van az pia nélkül is 2. nem igazán jön be,valahogy nem izlik. 3.nagyon rossz hatással van a szervezetre,pláne hogy gyógyszert szedek.

2013. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó:

csajozások, jó hangulat, röhögés egymáson mikor a pincéből hirtelen a napra kimentünk és mindenki szédelgett két dei bortól :)

Rossz:

Hányás, emlékezetkiesés, másnaposság, részegen elkövetett hülyeségek

2013. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!