Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen alkoholos italokat...

Milyen alkoholos italokat ismertek összekeverve ami igen ütős és még olcsóbb is? Lehetőleg ne legyen benne sör, vodka, whisky!

Figyelt kérdés

Azért ne legyen benne sör,whisky,vodka mert nem ihatok , úgyan is lisztérzékeny vagyok de mivel szülinapunk lesz barátommal (24) így szeretnénk végre igazán jót inni!


Gondolok pl: Vilmos + Körte cappy

vagy: Bor édes vörös + narancslé



ilyen félékre vagy durvább is lehet!


Köszönöm előre ! :))



2013. márc. 22. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem gondolom,hogy egy nőtől szép látvány lenne a berúgás. Maradj a boroskólánál.
2013. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha jól akarod érezni magad nem akarsz atom hulla másnapos lenni és hányni :) akkor ne keverd a piákat.. válaszd ki hogy mit innál szivesen legyen az boros amit az 1. is irt vagy bármi és csak azt.. :) érezni fogod hogy pontosan hogy "mikor jó" vagy hogy innál e még (bár én egyik piát se keverem össze semmi "nyállal" keppivel kólával narancslével... :)) és ha barátnőmmel vagyok és "alkalom" van mindig borozunk vagy vodkázunk (ami a te esetedben most nem annyira kivitelezhető :-/) de hihetetlen jól sikerül mindig :)
2013. márc. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Phoney ***** válasza:
A gabonapárlatokban nincs glutén, mivel az nem illékony.
2013. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Először is férfi vagyok! :D


Amúgy azt szoktam, amit írtok veszünk bort vagy valami jégert esetleg vagy házi pálinka és iszuk, de most valami másra gondoltam, aztán azt hittem tud valaki valami nagyon finom dolgot. :)

2013. márc. 22. 12:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Max még találhatsz jó koktélrecepteket de azok nem biztos h olyan "olcsóak" lesznek :S
2013. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Keresetem hát tényleg nem olcsóak!Ezért kérdeztem is lényegébe, hogy írjatok, gondoltam van olyan aki tapasztalatból összedobtak páran egy kis pénz és összekevertek valamit és igen jól érezték magukat :)
2013. márc. 22. 12:17
 7/13 Phoney ***** válasza:
100%

Igen ütös?


2 dl olcsó rum (nem "rum-verschnitt", nem "matróz szeszesital", nem "rum aromával ízesített vodka"), 2 dl vörösbor, 1 dl kóla. Az árához képest meglepően jóízű és nyelhető, és 1-2 adag úgy lealáz, hogy másnap este is hülye leszel. Ha ez kell:P

2013. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ez jól hangzik! :D majd keresek akkor valami rumot, borom van bőven :D


Milyen rumot ajánlasz amúgy? :)

2013. márc. 22. 12:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Olyan rumos, boros kólát én is ittam már, bár én rum ízesítésű vodkával, de az is jó volt, mert a kólával a rum is meg a bor is jól megy, és együtt is tök jó ízük van. Tescoban van valami olcsó rum 1000Ft körül van a fél liter, vagy max. 1200Ft és az szerintem rendes rum, nem rummal ízesített vodka, lehet azt kéne kipróbáld.
2013. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 problem3girl válasza:
Hát a V.B.K. Vörös boros kóla.az jó ;)
2013. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!