Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen alkoholos italokat...

Milyen alkoholos italokat ismertek összekeverve ami igen ütős és még olcsóbb is? Lehetőleg ne legyen benne sör, vodka, whisky!

Figyelt kérdés

Azért ne legyen benne sör,whisky,vodka mert nem ihatok , úgyan is lisztérzékeny vagyok de mivel szülinapunk lesz barátommal (24) így szeretnénk végre igazán jót inni!


Gondolok pl: Vilmos + Körte cappy

vagy: Bor édes vörös + narancslé



ilyen félékre vagy durvább is lehet!


Köszönöm előre ! :))



2013. márc. 22. 11:40
1 2
 11/13 anonim válasza:
Tegnap megfogtam egy pálinkás üveget, meg egy beherovkásat és egyszerre öntöttem a pofámba. Be is csaptam. Csak Isten tudja hogy értem haza. De legalább hoztam haza csajt. Öcsém is lisztérzékeny, ő úgy szokta kezdeni az estét hogy issza ez a Samersby vagy mi a tökömet sör helyett, aztán elég masszívan rááll a páleszre meg a borra, meg a ginre, meg minden féle bisz- basz koktélokra. Vonzó szokott lenni a végére ő is. Szerintem én bebaszok ma is
2013. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Az a kérdés hogy beteg akarsz lenni másnap vagy nem .Ha igen akkor mindegy mit iszol csak erős legyen és minél többféle. Ha nem akkor válassz egyet amit szeretsz és ne keverd ,ezt az utóbbit javasolnám. Hidd el öregróka vagyok ebben a témában.
2013. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

júj inni csúnya dolog júj!

Nyilván ha egy jót akarnak inni (ahogy írta is) akkor abból másnap is lesz -_-

2014. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!