Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alkohol, ivás hány éves...

Az alkohol, ivás hány éves kor fölött megy ki a divatból?

Figyelt kérdés

Most a korosztályom(17-18-19-20év) sokan imádnak inni, bulizni, kocsmázni.

Alig várják az osztálytársaim a pénteket, hétvégét, hogy ihassanak, mehessenek "beb*szni".

És a legjobb történeteik a "megittam fél üveg vodkát, és ezt-azt csináltam!"

Meg "berúgtunk, és becsöngettünk mindehova egy utcában, és elrohantunk... rohadt nagy volt!"

Meg mutogatják a "partifotókat" amikor részegen milyen fejet vágnak egy fényképen.

Most ez sokak élvezik a ko9rosztályomból

De ez kifog menni majd a divatból, ha idősebbek lesznek?

Vagy Ők azok, akik a30-40-50 évesen borozni fognak járni a kocsmába, meg a grillezéses kertipartikon bepálinkáznak és mondják, hogy hogyan kéne vezetni ezt az országot?

Szóval az ivás, alkoholizálás nincs életkorhoz kötve? Aki inni akar az legyen akárhány, inni is fog?



2013. ápr. 5. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs életkorhoz kötve. Mi 50 évesen is jókat szoktunk bulizni. Persze ritkábban, mint fiatalabb korunkban.
2013. ápr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Természetesen nincs nagyon életkorhoz kötve. De nem lehet, azért, olyan lekövetkeztetést sem levonni, hogy, akik most mindenhéten bulizni járnak azok 40-50 évesen is lötyölni fognak minden héten. Természetesen benne van a pakliban. De én azt mondom, hogy ilyen idősen ez teljesen normális. Most bulizzanak, most csináljanak ezt-azt most fiatalok. Aztán, amikor dolgoznijuk kell családjuk lesz erre úgy is kevesebb idejük lesz. És igazság szerint, amit írtál, hogy ezek akik kerti partykon pálinkáznak? Hát ha én 40 évesen családos ember leszek és dolgozni fogok és havonta kéthavonta elmegyek egy kerti partyba a barátaimmal vagy a családommal és beszélgetek az élet nagy dolgairól egy-egy pohárka, vagy alkalomadtán több pohárka mellett, akkor azt mondom ám legyen. Jah és, hogy ki fog inni idősebb korba, az függ a depressziótól, családi problémáktól, munkahelyi dolgoktól meg ezer októl.
2013. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Többségében, és normális esetben, majd "kinövik". Az esetek többségében ez meg fog változni, és nem belőlük lesznek:


"akik 30-40-50 évesen borozni fognak járni a kocsmába, meg a grillezéses kertipartikon bepálinkáznak és mondják, hogy hogyan kéne vezetni ezt az országot?"


Ami ma még jó buli és hecc, az később nem annyira lesz az. Idővel megváltozik az értékrend, lesznek fontosabb dolgok. Normális esetben, csak kis része az italozás az ember életében.


Akiket idősebb korban a kocsmában látsz, egész másért vannak ott. Ők valamilyen mentális problémával küszködnek. Persze itt nem azokra gondolok, akik be-be ugranak egy sörre. Hanem akiknek a kocsmázás nyújtja a kikapcsolódást, szórakozást. Egy jó részük sajnos alkoholista.


Tehát az a fiatal, aki ma minden szombaton részegre issza magát, egyáltalán nem biztos, hogy később is ezt folytatja. Rengeteg apró összetevő szükséges ahhoz, hogy valaki gyakran a pohár fenekére nézzen.

2013. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha, ha az egészség megengedi! 56/N- 65/F.
2013. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 éves vagyok,tehát nekem "divat" lenne inni,de nem iszok,mert egyszerűen nincs kedvem hozzá. Előre is kell gondolkodni,mert nem akarok középkorúan már 3-4 fajta gyógyszert szedni csak azért,h megfelelési kényszer miatt tönkre tettem magam. Mert nem a tömeg viseli majd a későbbiekben a saját felelőtlenségem miatt a következményeket,hanem én.
2013. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Akik ilyen fiatalon ilyen sokat alkoholizálnak, azok nagy valószínűséggel nem érik meg a 30 évet, tehát biztosan leszoknak róla.
2014. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!