Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Létezik, hogy berúgtam az...

Létezik, hogy berúgtam az alkoholmentes sörtől?

Figyelt kérdés
Másfél éve nem iszok alkoholt, mert olyan gyógyszert szedek amivel nem szabad. Most megittal fél liter alkoholmentes sört, mert hányingerem volt és úgy érzem, mintha enyhén be lennék csípve.

2013. ápr. 14. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Placebo-hatás?
2013. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Végülis rá van írva, hogy 0,5% alkoholt tartalmazhat, meg amikor még ittam akkor is nagyon alacsony volt az alkohol-toleranciám, fél liter rendes sörtől már ide-oda táncikáltam meg hülyeségeket beszéltem.
2013. ápr. 14. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Több alkohol van 2 konyakmeggyben mint abban a sörben.Szerintem placebó hatás, vagy nagyon érzékeny a gyógyszer az alkoholra.
2013. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez 2,5 ml alkohol 500 ml sörnél. Szervezet ennyit simán lebont pillanatok alatt.

Egy felesben 30-50 ml van, és egy feles sem vált ki még semmit a legtöbb emberből.

2013. ápr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendes fél literes sörben 25 ml alkohol van.
2013. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi alkoholmennyiség az alk. mentesben is van, de fél litertől KIZÁRT h. berúgjál. Inkább a gyógyszertől lehet. Vagy elképzelhető, h. olyan a gyógyszer, h. még annyi alkohollal is ilyen hatást produkál.
2013. ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 regoka válasza:
0%
ha berúgtál alkoholmentes sörtől nem vagy képes az életre
2018. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!