Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Férfi vagyok de nem szeretem...

Férfi vagyok de nem szeretem a sört más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Nekem keserű, inkább innám meg a saját vizeletem mint egy pohár sört. 21/F

2013. ápr. 17. 10:18
1 2
 1/19 anonim válasza:
7%

hát... szerintem aki nem szereti a sört az nem férfi ! :D

amúgy ízlések és pofonok:D de elég szánalmas h inkább meginnád a pisidet mint a sört :D na lényegtelen :D ha nem ízlik akkor nem ízlik:D ennyi:D

de erre annyit mondok hogy a sör nem alkohol a nő nem ember a medve nem játék :D:D

2013. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
én mondjuk nem vagyok ezzel így, pláne nem a vizeletes résszel, de egyrészről nem is kötelező mindenkinek sört vedelnie, másrészről, ha butítani akarod magad, most már nagyon sok másmilyen pia is van. kevert lónyálak, (bakardi brézer, meg ilyenek) illetve a jó öreg bor, vagy a "kis szilva két deci narancs kísérő" kombó...
2013. ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Párom sem szereti,mégis talpig férfi.

Najó,ezeket a gyümölcsös sörnek nevezett valamiket megissza,de annak legalább fele gyümölcslé,a grapefriutos kifejezetten finom.


Én nőként imádom,hogy nincs sörszaga (pálinka se,az rosszabb)

2013. ápr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 intrepid ***** válasza:
Én sem szeretem a sört, pusztítom is, ahol érem.
2013. ápr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Antimod ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, de nem szeretem a sört. Na és?
2013. ápr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az ilyen válaszok miatt zavar ez nagyon mint az első kommentelő. A barátaim ha elmegyünk inni pontosan ezeket mondják nekem és állandóan húzzák ezzel az agyam:D Nem iszom gyakran sőt.. ha iszom akkor valami töményet szoktam, hogy hamar meglegyen a hatása de a sörtől hányok fujj utálom..
2013. ápr. 17. 10:35
 7/19 zabmester ***** válasza:
100%

Én ugyan nő vagyok, és szeretem, de sokáig nem szerettem. A különböző típusú ízeket meg kell tanulni "szeretni". A legegyszerűbb az édes, azt már csecsemőkortól mindenki finomnak érzi. Utána jön a sós, ezt is már gyerekkorban megszereti az ember. Nem véletlen, hogy az édességek, és a sós rágcsák olyan népszerűek, hiszen az ízlelésnek könnyű dolga van vele, könnyen befogadható, ez a két íz kb. az étkezés ponyvairodalma (nem mintha én megvetnék egy jó süteményt, csokit, vagy akár sósmogyorót). Sorban utána következik a savanyú, és csak a legvégén a keserű. Vannak emberek, akik sosem tanulják meg élvezni a keserű ízeket, ezért aztán van olyan is, aki sosem szereti meg a sört. Mondjuk ezzel a világon semmi baj nincs. Meg persze olyan is van, aki egyszerűen csak a sört nem szereti.

De érdekes amúgy, én nem érzem keserűnek a sört, inkább savanykásnak. Ami nekem keserű, az a kávé, a tonik, meg a camembert sajtok. Ezek közül a kávé az, amit nem szeretek, a másik kettőben pont azt imádom, hogy keserű :) De a sörnél valahogy nem is érzem.

2013. ápr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a sört. Többfélét ittam már, de mindegyiknek sz*r íze volt.
2013. ápr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
én sem szeretem, mégsem volt belőle soha gondom
2013. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem, még lenyelni sem bírom a keserű íze miatt, max. akkor, ha nagyon ízesített. A bort jobban szeretem, meg a likőröket, whiskykólát. Szóval semmi baj nincs veled, nyugi.

23F

2013. ápr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!