Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Férfi vagyok de nem szeretem...

Férfi vagyok de nem szeretem a sört más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Nekem keserű, inkább innám meg a saját vizeletem mint egy pohár sört. 21/F

2013. ápr. 17. 10:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én meg nő vagyok és imádom a sört. Most akkor ez is gáz?
2013. ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 LTK válasza:
Te egy Úr vagy akkor
2013. ápr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
én meg a whiskeyt nem szeretem, na. És akkor mi van? Igyál mást. Gondolom, nem csak sörözőbe jártok, van ott bor meg más is.
2013. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A férjem sem szereti. Azért valószínűleg ő a sört választaná, ha a sör és a saját vizelete közt kellene döntenie. :D
2013. ápr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálkozom, hogy sokan nem szeretik a sört. Amit ugyanis Magyarországon kapni lehet magyar söröket, azt egy olyan országban, mint Belgium, Németország, Anglia, stb, még a kutyának sem adnák oda. A magyar sörök kritikán aluli minőségűek. Aki viszont ivott már belga, angol sört, az biztosan szereti.
2013. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%
Ember se vagy!!!
2013. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem. (30/F)

Kb minden mást megiszok, a hubertuszt, unikumot nem nagyon szeretem, de amúgy jöhet bármi.

Csak a sör nem.

Nyáron inkább fröccsözgetek, télen meg tömény.

És az összes csicska bekaphatja, amelyik ezt szóvá meri tenni. :)

2013. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
ha nem szereted és lenne pár söröd akkor írj levelet danipi@citromail.hu
2013. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem teljesen mindegy, hogy szereted-e a sört, vagy sem: férfi vagy. Egy férfi nem attól férfi, hogy szereti-e a sört, vagy kockahasa van, vagy az erejét fitogtatja. A férfi sosem ettől volt férfi. Mindig az jusson eszedbe, hogy lehet, hogy te nem szereted a sört, de így is képes vagy igazi férfi lenni.
2013. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!