Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valljam be a másik fiúnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valljam be a másik fiúnak, hogy szeretem? Lépjek tovább és legyek boldog ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Éreztetek már úgy, hogy valakiért bármit megtennétek, de soha nem lehet a tiétek? Amikor mindenszembejövőt hozzá hasonlítasz, mindenhol őt keresed, elalvás előtt rágondolsz…de mégsem lehet a tiéd?

Sajnos velem ez a helyzet. Van egy férfi, akiért odáig vagyok. Leginkább látásból ismerem, illetve egy közösségi oldalon beszéltünk párszor. Esélyem se lenne nála, hiszen engem kirúgnának, neki van barátnője..

Az egész két éve kezdődött, amikor először találkoztunk. Akik azon a helyen jártasak, tudják, hogy ő az egyik legnépszerűbb srác a környéken, de nekem eleinte nem tetszett. Aztán szépen lassan egyre jobban belezúgtam. Külsőre egyszerűen tökéletes, rendkívül okos, nagyon jó humora van és ért a munkájához. Ki ne vágyna egy ilyen férfira?

Ám szembejött velem a valóság. Felébredtem és rájöttem sose leszünk együtt. Megpróbáltam tovább lépni. Randizgattam több sráccal, egy sem fogott meg igazán. Aztán jött egy srác. Megkedveltem, nagyon megértő, kedves, aranyos, helyes srác..eleinte lekoptattam, de nagyon kitartó volt. Fél éve már együtt vagyunk. Szeretem. De van valaki, akit sokkal jobban tudnék szeretni.


2013. febr. 22. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, és egy év kellett hozzá, hogy lassan, fokozatosan elmúljon. És igazad van, nem lesztek együtt, keress mást. Egy pasi miatt nem szabad szomorúnak lenned. Látod, van is másik, aki szeret. Nem többet ér egy valódi, hús és bőr férfi, mint egy olyan, aki csak a képzeleteidben szeret viszont?! Őszintén...


Keress hobbykat, új elfoglaltságokat és lassan ki fog menni a fejedből, nyugii :)

2013. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is becsüld meg ezt a mostani férfit :) Mert a másik akit lehet, hogy jobban szeretnél az rizikósabb, lehet, hogy tényleg nem lehetnétek eggyütt. Vagy ha mégis össöejönne az sem biztos, hogy boldog lennél vele.

Egy jó tanács: Próbálj ne rá irni ,ha elakarod őt felejteni,mert ezzel még jobban belezughatsz ...

2013. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én megpróbáltam tovább lépni, és a másik fiúval vagyok!


(az én story-m is kíséstetiesen hasonlít a Tiédhez)


20L

2013. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Privát üzenetben sose beszélünk, a posztjaimhoz szokott írogatni, szóval az, hogy ne írjak rá, nem jelent problémát.. :)
2013. febr. 22. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:

hűha én is hasonló szituban vagyok, van barátom és van valaki aki nagyon vonzz,ő viszont szingli ezzel megnehezíti a döntést...

Ha minden rendben van a pároddal kár lenne otthagyni, ritka a rendes pasi és még idővel lehetsz belé szerelmesebb, ez tapasztalat. Az én párommal viszont nem minden olyan tuti, szóval még gondolkodom mit tegyek...

2013. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Remek,h van párod,de másról álmodozol.

Megtennéd,h megmutatod ezt a kis irományod a pasidnak?

Légyszi,a kedvemért.;D

2013. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!