Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan csempésszek piát az...

Hogyan csempésszek piát az osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés

Vodka/ vodka narancsra gondoltam.


Ha vizesüvegbe tölöm, lehet hogy megszagolják.

Eddig a hálózsákba rejtésre gondoltam , de az is necces.

Kérlek segítsetek.

16/L


2013. máj. 12. 14:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Otthon összekevered és beletöltöd egy Fantás üvegbe. Kb. ennyi.
2013. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Veszel piát ott ahová mentek,ott is ugyan annyiba kerül!
2013. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

utálom az ilyen nyomorékokat akik nagylányt akarnak játszani, de totál be vannak parázva

csicska vagy

2013. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

3. Kommentelő.

Légyszives ne csicskázz le. Nem berugni akarunk, csak jól érezni magunkat. 11.osztályos vagyok. Két hét mulva 17 leszek. Úgyhogy nem vagyok kislány. Amúgy a többi válaszolónak köszönöm a NORMÁLIS válaszokat :)

2013. máj. 12. 15:19
 5/18 anonim válasza:
64%
3#-kal egyetértek. Itt játszod a nagylányt meg piálsz orrba-szájba, de attól félsz, hogy lebuksz!!! Különben aki legény éjjel, az nappal is legyen az! Ha lebuksz akkor vállald a következményeket! :*
2013. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

te szerencsétlen, szerinted ha otthon beleöntöd a narancsba a vodkát, ki veszi észre?

Egyébként meg büszke lehetsz magadra, törd a fejed inkább a matekházin.

2013. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

nem a korodon múlik, kislány vagy-e. A gondolkodásod alapján az vagy.

Szomorú, ha csak piával tudod jól érezni magad.

2013. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Otthon töltsd bele a narancsba a vodkát és valami műanyag üvegbe rakd bele. Nem hinném hogy lebuknál, mert minden 16 év körüli ezt csinálja az osztálykiránduláson. Mit kapnál érte? Max. következő évben nem mentek osztálykirándulásra.
2013. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Én is 11.-es vagyok. Nekem most volt az osztálykirándulásom hét elején. én is vittem ezt-azt, pálinkát energiaitalos flakonba, vodka narancsot is vittem. Vettem egy 1 literes Fantát leittam 2 decit, és beleöntöttem egy 2 decis Royalt, ha fantás flakonba viszed azt hiszik, hogy eredeti, és nem valószínű, hogy megszagolják, de különben meg, már 3 éve iszok osztálykiránduláson és egyszer se nézték át a táskákat, 3-ból 2-szer lebuktam, de egyszer azért, mert részegen kiabáltam, másodszor meg azért, mert a pálinkának rohadt erős szaga volt, és megérezték, de egyiknél se lett semmi következménye, általában nem veszik olyan komolyan a tanárok az osztálykirándulást, mintha iskolában lennél.
2013. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Phoney ***** válasza:
80%
Már nem azért, de ha ezt magadtól nem tudod megoldani, akkor még nem vagy elég érett ahhoz, hogy vodkanarancsozz.
2013. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!