Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan csempésszek piát az...

Hogyan csempésszek piát az osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés

Vodka/ vodka narancsra gondoltam.


Ha vizesüvegbe tölöm, lehet hogy megszagolják.

Eddig a hálózsákba rejtésre gondoltam , de az is necces.

Kérlek segítsetek.

16/L


2013. máj. 12. 14:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy a tanárok átnéznék mindenkinek a cuccait,nálunk soha nem volt ilyen,viszont mindíg tudták ha ittunk,vagy látszott rajtunk,vagy elölhagytuk az üveget,de soha nem  vették észre,meg volt hogy ők is ittak,akkor meg már kb leszarták,hogy mit csinálunk,szóval így vagy úgy,é nem lesz gáz(ja,éés én katolikus gimibe jártam,ahol elvileg szigor van,mégi már nyolcadikban is ez ment,nem hogy 11-ben)
2013. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

csak nálunk volt olyan laza az ofő h megvette a cigit meg az italt? nem kellet dugdosni olyan meg h átnézte a cuccainkat nem is volt... 17 évesek voltunk, még az abszintot is behűtötte nekünk meg adott keverőflakont a borkólához :D

egyébként meg rejtsd el a téska legmélyére ha meg megérkeztek kirakod olyan helyre h ne lássa

2013. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%

az oldal arra való, hogy válaszoljunk az adott kérdésre és nem arra, hogy elemezgessük a lelki világát valakinek.

(egyébként egyetértek mindenkivel de nem kell mindenáron leszólni az embereket, majd pofára esik az élettől)

Egyébként ez a "aki csak alkohollal tudja magát jól érezni, az gyökér" dolog oké, csak itt nem erről van szó.

Honnan tudod, hogy mindig iszik?! Egyszer inni akar, és akkor mivan? Néha be kell b*szni igenis..(ha szeretnél)

2013. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A múlt évezredben, mikor katona voltam, én is úgy kevertem, mint az 1. válaszban. :D

2:1 arányban! :)

Volt, hogy a század pk. megkóstolta mi van benne, aztán húzóra megivott belőle vagy fél litert, visszaadta, majd szó nélkül otthagyott. :)

2013. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Az évvilágon semmi joguk sincs a tanároknak, hogy bele nyúljanak a táskádba.
2013. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
égvilágon*
2013. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
20%
Pia nélkül is lehet jól szórakozni... Sőt még jobb is! Szánalmas... -.-"
2013. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
89%

Szerintem ha van egy lyukas plüssállatod akkor abba rakd bele vagy ha a szobátokba van egy virágcserép akkor abba eláshatod :D

13/F

2013. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!