Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen piat lehet jol keverni?

Milyen piat lehet jol keverni?

Figyelt kérdés
Szval vmi olyat szeretnek, ami nem tul draga, azert ut es finom is. A boros kola nekem nem annyira jott be. Tudtok mondani esetleg rovideket, amiket lehet keverni es h azokat milyen aranyban?
2013. máj. 14. 20:20
 1/3 anonim válasza:

Jutka vodka

3 kupak citromlé meg vodka

2013. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vodka sprite-tal, vagy valami rostos üdítővel, mindkettővel nagyon finom, Cherry őszibarackkal vagy kólával. A rövideket én 1:3 arányba szoktam keverni valami rostossal, elveszi az erős ízt és elég ütős is.
2013. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Vodka az ami viszonylag olcsó, és sok mindennel lehet keverni, és íztelensége miatt talán a legjobb koktélokat abból lehet csinálni. Egyébként jó Fantával, Sprite-tal, Gyömbérrel, Tonikkal, rostos gyümölcslevekkel, energiaitallal egyaránt. Egyedül kólával nem szeretem, de sokaknak meg az a kedvence. Szóval vegyél egy vodkát, aztán vegyél hozzá mindenféle üdítőt, meg rostos gyümölcslevet, kóstold meg őket, és amelyik a legjobban ízlik későbbiekben azt igyad.
2013. máj. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!