Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nagyon gáz alkoholt venni egy...

Nagyon gáz alkoholt venni egy élelmiszerüzletben hétköznap? Ti mit gondolnátok egy 20-21 éves lányról aki egyedül áll sorba egy kis üveg vodkával a kosarában?

Figyelt kérdés

Lenéznétek? Alkoholistának néznétek? Elítélnétek? Vagy azért feltételeznétek, hogy nem egyedül issza meg, mint egy lerobbant alkesz, hanem csak koktél party-ba tart a barátaival. Mert esetemben a második igaz, 22/L vagyok, és megbeszéltük, hogy egy kis üveg vodkával szállunk be barátnőm és én, egyedül kell megvennem és később megadja a felét, de van bennem egy olyan érzés, hogy milyen szánalmas látvány már egy fiatal lány egyedül hétköznap ha piát vásárol. Én azt hinném, ha mást látnék, hogy alkoholista.

Ti hogy vagytok ezzel?



2013. máj. 28. 06:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem az. Amúgy meg, ne törődj vele, hogy ismeretlenek, akiket akkor látsz először és utoljára, mit gondolnak rólad. Ha meg olyan bolt, ahova napi szinten jársz, és ismernek, akkor egyértelmű, hogy nem az aznapi adagodat viszed épp haza. Szóval ne törődj vele.

Csak halkan jegyzem meg, hogy az igazi alkesz nem egy kis vodkát fog vinni :)

2013. máj. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Phoney ***** válasza:
92%
Bennem máig is megmozdul ilyesmi (férfi létemre), amikor jól láthatóan olcsó borral/töménnyel megyek a pénztár felé, de nem kell ezzel foglalkozni. Akinek fogalma sincs rólam, annak csak ne mozogjon a fantáziája, hogy mit miért veszek.
2013. máj. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Hát nekem valahogy soha nem volt szokásom más dolgain agyalni. Nem az az elfoglaltságom egy boltban h nézem h ki mit vesz és találgassam h na vajon mit akar vele. Egyszóval le sm sajnálnám h mit veszel meg mit nem. És pont ugyan ennyire érdekel h mit gondolnak mások rólam. Senkinek semmi köze hozzá h mit veszek. Nem tudom mit lehet egy vásárláson ennyire túl aggódni.
2013. máj. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem gáz, nem kell vele foglalkozni! De bennem is megmaradt az az emlék, amikor egyik nőismerősöm reggelire fél kiló kenyérrel és két üveg vodkával állt előttem sorba! Viszont néha én is kényelmetlenül érzem magam, amikor csak egy üveg sört veszek :)
2013. máj. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem senkinek semmi köze hozzá, hogy mit és miért veszel. Én pl minden nap veszek egy doboz cigit a mozgássérült szomszédomnak..ha valaki emiatt azt hiszi, hogy láncdohányos vagyok, hát...:)

Ha zavar a dolog, akkor egy olyan boltba menj, ahol nem ismernek. Fizetsz, kijössz és hidd el pár perc múlva senki nem fog rád emlékezni. De szerintem egy üveg vodka miatt nem fog senki alkesznak gondolni.

2013. máj. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
84%

szia

Hidd el, hogy mikor beméssz a boltba, senki nem fogja azt nézni, hogy pont te mit teszel a kosaradba. Az eladók meg el vannak foglalva a saját kis dolgukkal. Nyugodj meg, senki nem fog alkoholistának nézni.

2013. máj. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
70%

szia

Hidd el, hogy mikor beméssz a boltba, senki nem fogja azt nézni, hogy pont te mit teszel a kosaradba. Az eladók meg el vannak foglalva a saját kis dolgukkal. Nyugodj meg, senki nem fog alkoholistának nézni.


Egy eladó

2013. máj. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%

Úgysem ismer senki, amúgy sincs senkinek köze, hogy miért veszel és mit...

Amúgy ha egy normális kinézetű lány vagy (úgy értem nem vagy koszos és büdös), akkor inkább gondolnám azt, hogy valami névnapi ajándék gyanánt vásárolsz egy pasinak...

Ha mégsem akarsz túl feltűnő lenni, vegyél más cuccokat is mindjárt, és úgy eltűnik a többi áru közt...

Véleményem szerint ennél sokkal gázabb dolog tampont vagy óvszert, esetleg szőrtelenítőt venni. :-))

2013. máj. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

Ha viszont olyan boltban vásárolsz, ahova naponta jársz, akkor ott az eladók nagyon jól tudják, hogy nem szoktál napi szinten felcsempészni magadhoz egy-egy üveg piát, tehát eszükbe sem jut téged ez alapján minősíteni.

Másrészt, ha otthon rendezel valami bulit, akkor is az üzletben vásárolod meg a hozzávalókat, azért árulják, hogy valaki megvegye!

Különösen, ha összekapcsolod más egyéb dolgok vásárlásával (kenyér, tej, akármi), senkinek nem fog feltűnni.

2013. máj. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%
Ha visszagondolok életem összes vásérlására egy se ugrik be, hogy más alkoholt vesz hétköznap és hogy fú alkesz lehet. Ha láttam is olyat valszeg nem érdekelt nem itéltem el a vásérlót. Szerintem aki boltba megy jobban fugyel manapság arra, hogy csak legyen pénz nála kifizetni a kenyeret mint hogy nézze mit veszel.
2013. máj. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!