Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nagyon gáz alkoholt venni egy...

Nagyon gáz alkoholt venni egy élelmiszerüzletben hétköznap? Ti mit gondolnátok egy 20-21 éves lányról aki egyedül áll sorba egy kis üveg vodkával a kosarában?

Figyelt kérdés

Lenéznétek? Alkoholistának néznétek? Elítélnétek? Vagy azért feltételeznétek, hogy nem egyedül issza meg, mint egy lerobbant alkesz, hanem csak koktél party-ba tart a barátaival. Mert esetemben a második igaz, 22/L vagyok, és megbeszéltük, hogy egy kis üveg vodkával szállunk be barátnőm és én, egyedül kell megvennem és később megadja a felét, de van bennem egy olyan érzés, hogy milyen szánalmas látvány már egy fiatal lány egyedül hétköznap ha piát vásárol. Én azt hinném, ha mást látnék, hogy alkoholista.

Ti hogy vagytok ezzel?



2013. máj. 28. 06:21
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Szard le! Semmi közük hozzá, hogy mit veszel és hol.
2013. máj. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ma én is vettem egy fél literes Kalinka Szamovárt a sparba, és nem azért mert meg akarom inni, hanem azért, mert most még 1400Ft de valószínűleg mikor megakarom majd inni 2 hét múlva, már nem annyi lesz. Nem foglalkoztak vele az emberek, sőt a mögöttem jövő kb. 50 éves nő is csak 3 sört, meg egy fél literes S-budget vodkát vett, és az se érdekelt senkit.
2013. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Nem sokkal cikibb, mint férfi eladóhoz menni egy doboz tamponnal.
2013. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Azt hogy alkesz.
2014. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Ha jól néz ki, sunáznám
2016. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!