Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A bort mivel érdemes keverni?

A bort mivel érdemes keverni?

Figyelt kérdés
A vadász (boroskóla) kivételével. Természetesen nem minőségi borral akarom, olcsó borral szeretnék kipróbálni valami borkoktélt. Van itthon egy üveg száraz egri bikavér, meg egy üveg édes la fiesta. Melyikhez mit keverjek?
2013. máj. 28. 22:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok hasznos választ! Phoney-nek külön köszönet a részletes levezetésért:)

a 100%-os meggyléről mit gondoltok? :D

2013. máj. 29. 17:42
 12/18 anonim válasza:
Vörösbor+Pezsgő ami a tuti :)
2013. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
hmm. meggy. nem próbáltam még, de szerintem nem lehet rossz. kísérletezz :)
2013. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Phoney ***** válasza:

Az előbb kipróbáltam egy aránylag rossz házi vörösbort meggylikőrrel (meggyléből készült).


Már kisebb arányban is sokat segít majd a százas meggylé, csak adjál neki cukrot ízlés szerint.

2013. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Száraz vörösbor + málna ízesítésű ásványvíz, nagyon finom. :)
2013. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 karesz 007 válasza:
A betűvel a sörrel a pálinkával a konyakkal
2013. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Hű, régi a kérdés, de azért remélem látja valaki.


Phoney, a meggylikőrt jól sejtem, hogy meggylé vodka cukor kombóból csináltad?


Egyébként utólag is köszönöm a válaszokat, nagyon finom volt meggylével, kipróbáltam a bolerós verziót is, még az is jó volt.

2013. júl. 5. 20:27
 18/18 Phoney ***** válasza:
Bolti meggylikőr volt, de igen, meggylé-szesz-cukor volt az összetétele. (Mondjuk pont emiatt nem éri meg boltban megvenni:)
2013. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!