Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik alkohol NEM HIZLAL?

Melyik alkohol NEM HIZLAL?

Figyelt kérdés
Mert azt tudom,hogy a sor az igen :( ebbol adodik a sorhas :(

2013. jún. 2. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Mind hizlal, mert mindben van cukor..
2013. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az alkohol magában hizlal, mindenféle cukor nélkül.


Mellesleg a sörtöl NEM LESZ senkinek sem sörhasa, mert a sörben nincs több kalória, mint a gyümölcslevekben, üditökben, cukros teákban, és kevesebb, mint a tejben vagy a borban.

2013. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egy üveg pezsgő 7-800 kcal. igyál vodkát, az a legkevésbé hizlaló.
2013. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%

"egy üveg pezsgő 7-800 kcal. igyál vodkát, az a legkevésbé hizlaló."


1 dl pezsgö max. 78 kcal, 1 dl vodka meg 224 kcal.


Szerinted melyik hizlal jobban?!?!?!?

2013. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

és ha azt vesszük, hogy vodkából nem iszik meg az ember annyit, mint pezsgőből? jó-jó, biztosan csak én.

egyébként nem tudtam, hiszek neked.

2013. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
?!?!?!?
2013. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden alkohol hizlal, de amelyik nem tartalmaz hozzáadott cukrot, az nem annyira. A legjobban a likőrök, édes borok, édes pezsgők hizlalnak, persze, akkor hogyha egy adag italt nézünk, tehát 2dl édes pezsgő jobban hizlal mint fél deci vodka, vagy whisky. Persze a töményekben több kalória van, de abból csak a masszív alkeszok isznak meg annyit, mint amennyit egy normál ember pezsgőből.
2013. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Valóban mindegyik hizlal, de egy új kutatás szerint a vodka és a martini a leginkább pocakkímélő.
2013. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Egyszerű, igyikből se igyál sokat és nem fogasz elhízni, nekem elhiheted.

Valaki írta, hogy a sörtől nem lesz sörhas, dehogynem, rendszeres fogyaztás mellett igen.

2013. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

NEM a sörtöl lesz valakinek sörhasa, hanem attól, hogy emellett még zabál összevissza.


HA valaki megiszik egy ÜVEG sört, az 200 kcal, ennyitöl nem fog elhízni senki, föként, hogy az összes üdítö, gyümölcslé is ugyanannyi, mint a sör.

2013. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!