Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Bort szeretnék Amerikába...

Bort szeretnék Amerikába küldeni ajándékba. Mi a menete, hogy érdemes kiküldeni, és miben?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos szabályellenes cselekedet lenne. Egyrészt a Magyar Posta nem vállalja, másrészt az amcsi posta sem.


"You cannot ship wine through the US postal system unless you are an approved distributor. Some shipping companies such as FedEx and UPS will allow the shipment of alcohol provided that you have a liquor license. "


Ennek ellenére biztos volt már olyan magyar aki "megoldotta okosban"

De ha szabálykövető állampolgár vagy, akkor leteszel a szándékodról.

2013. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
okés,köszi!
2013. jún. 7. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Nemcsak bort, sajnos minden folyadekot tilos a USPS-el kuldeni, legyen az arclemoso folyadek, parfum, akarmi.


Ha ennek ellenere feladod es utkozben megtalaljak, (mert halljak, hogy lotyog) akkor nem kotelesek tovabb kuldeni hiaba fizetted ki a belyeget :(


Persze elarulom, hogy en kuldtem mar parfumot USAbol, de csak ilyen pici uvegcses meretut (minta), akarhogy razod, azt nem hallod hogy lotyog, raadasul egy nagyobb csomag reszekent kuldtem, de probaltam mar feladni egy uveg dijnyertes palinkat itt USAn belul (valaki hozta Mo-rol) es a postan elzavartak, a UPS meg olyan h.lye draga lett volna, hogy az illeto azt mondta, inkabb igyam meg en...

2013. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!