Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Alkohol ivásnál sokszor (de...

Alkohol ivásnál sokszor (de nem mindig) már akár egy-két pohár boroskóla után légszomj, vállfájás (! ), és erős izzadás jön rám kb. fél óráig, aztán semmi bajom sincs szépen elmúlik, lassan. Mitől lehet ez, van, aki hasonló cipőben jár?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

ez valami allergiát is jelenthet, szakértő nem vagyok, de nekem csípős kínai kajától van mindig ez, szerintem valami adalék, vagy a csili miatt.

Nem lehet, hogy csak egy fajta bor okozhatja? Nem ugyanazt iszod ilyenkor?

2013. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ennyire nem tudom beáltalánosítani,csak példaként írtam a bort, de más alkoholnál is előfordul...És az az érdekes, hogy egyik ismerősömnek szintén előjön ez a dolog.
2013. jún. 24. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:
A vállfájás nekem is elő szokott jönni, meg olyan melegség fut rajtam végig.. Érdekes. De nekem is mindenféle alkoholnál, mikor kezdem megérezni. Bocsi, csak leírtam, hasznos válaszom nincs.
2013. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!