Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik üt jobban, és melyik...

Melyik üt jobban, és melyik az olcsóbb? Sör, vagy Bor?

Figyelt kérdés
Melyik üt jobban? Melyikből kell kevesebbet meginni, hogy részeg legyek?És melyik az olcsóbb egy kocsmába?

2013. júl. 6. 12:56
 1/9 anonim válasza:
A bor
2013. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bor. Nagyobb az alkohol tartama. A kocsmás részt nem tudom, annyi kb a fix, hogy egy üveg Borsodi olyan 250-300 ft egy kocsmában, bort nem vettem még sosem :)
2013. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ittam már 10%-os sört is, az olcsóbb volt mint a bor.
2013. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a legolcsóbb sör a kocsmában kb. 220 ft./fél liter

a BOR legolcsóbb: kb. 350ft/fél liter

De nyilván a BOR-ban több az alkohol->jobban megéri

2013. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sörből csak ipari mennyiségtől lehet berugni. Borból 1 liter már jó. A bor az olcsóbb alkoholra vetítve, főleg la fiesta ami még finom és olcsó.
2013. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én lenyomtam 1 üveg bikavért, és egy kis kellemes szédülést értem csak el vele. Lehet hogy valami kamu-bikavér volt, vagy nem tudom, de hogy nem rúgtam be, az hótszentség. A sörtől viszont gyorsabban berúgok. Könnyebben is iszom, a bort alapból nem csipázom...
2013. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Utolsoval ertek egyet. Persze egy sortol nemfogsz berugni, de ha a berugas a cel azt ajanlom h igyal 2sort es ra 1dl whiskey/vodka
2013. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
De ez egyeniseg fuggo lehet hogy tobb kell a berugashoz neked. Tapasztald ki :)
2013. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz keverni, elég ha shotizol. 3-4 sörtől már biztosan megleszel. Ha nem dohányzol, elszívsz 1 cigit is, aztán könyörögni fogsz, hogy álljon meg a szoba.


Shotizás: Sörös doboz kézben, kulcs aljába belevág, száj odarak, aztán szívod mint az állat, és nyelni se felejtesz el. Ha érzed hogy alig jön, felnyitod szabályosan, a tetején, és a szádba löki a maradék sört.

Mi ezt régen úgy csináltuk, hogy előtte felráztuk a sört, de sok értelmét nem látom, csak összevissza fog spriccelni, ha gyakorlatlan vagy.

2013. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!