Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi éri meg jobban gy olcsóbb,...

Mi éri meg jobban gy olcsóbb, leharcoltabb motort megvenni majd kipofozni, felújítani, vagy inkább drágán keresni egy "gyöngyszeme?

Figyelt kérdés
Én konkrétan egy Cagiva Mitora gondoltam.

2012. dec. 17. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az van. Szart ne vegyél, fizesd meg az árát és kész. De felmész a fórumra ott is vannak segitő kész emberek.
2012. dec. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmiféleképpen nem vegyél rosszat mert akkor ráfizetsz keményen.

Elösször is nem rossz kis motor ha vigyáznak rá ,amúgy meg mínőségben sokkal jobb egy kawasaki vagy egy yamaha mint a cagiva.

A lényeg ha venni akarsz egyet akkor törekedj arra hogy minnél fiatalabb és minnél kevesebb kilóméterrel árulják,ha kevés kilóméter van bnne és kopott az ülés a fogantyúk,a lábtartó akkor babrálták az órát.

Amire még figyelj hogy könnyen induljon be,alapjárata legyen szép egyenletes ne,ha zajokat hallasz akkor ne vedd meg(zajok alatt fémes kopogú surlódó cicegő hangokra gondoltam)

2012. dec. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezzel vitatkoznék, már csak azért ismert 125ben a kawasakinak nincs sportmotorja a yamahának is csak a tzr ami 2T,de az meg olyan amilyen..

A lényeg vegyél drágábban, ami egybe van. De ha mutatsz linket akkor segithetek.

2012. dec. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt igazából az ára határozza meg. Mondjuk ilyen "bontószökevényt" ne vegyél, de ha van egy motor aminek vannak hibái de mondjuk elég jó árba el lehet hozni akkor megéri. A "gyöngyszemekkel" az a bajom hogy rohadt drágák, és mivel azért nem mai motorokról beszélünk azoknak is lehetnek rejtett hibái. Én jobban szeretem olcsón elhozni a motort és én magam felújítani mert akkor tuti hogy olyan alkatrész kerül bele ami kell, és olyan ember végzi a felújítást aki ért hozzá.

De amúgy minden a matekon múlik: Mennyi az annyi?

2012. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze ár függő is, de egy ilyen motorra 100-150ezret simán rá lehet verni, csak anyag költségben, és ha az illető nem ért hozzá, akkor a szerelési költségek még hozzájönnek. Szóval megkell gondolni hogy mit vesz az ember..
2012. dec. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor nincs mese és venni kell egy 250 ETZ-zét :)
2012. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!