Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Csak én vettem észre, vagy...

Csak én vettem észre, vagy tényleg ez a helyzet az alkohollal?

Figyelt kérdés
Megpróbálom rövidre fogni: Egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor voltam részeg, de nem maga az ittas állapot, hanem az az utáni fontos most. Úgy vettem észre, hogy akárhányszor jól éreztem magam egy társasággal és ittam, utána átalakult az élet íze, vagyis az a pár alkalom megváltoztatta a tapasztalásom a világ felé, nem drasztikusan, de másképp látom a világot minden egyes ilyen alkalom után, elfogadóbb leszek, jobban érzem az élet ízét, leszállít a magas lóról. Ez így marad 1-1 esemény után hónapokkal/évekkel is, egyszóval tartós. Szerintetek van az alkoholnak ilyen hatása?

2013. júl. 6. 18:53
 1/2 anonim válasza:
100%

Jóhogy.

Nekem így indult a csajozós karrierem.

Ittasan mertem lépni, aztán rájöttem, h nincs mitől félni.

2013. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1. Szintúgy!
2013. júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!