Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mononukleózisom volt. A doki...

Mononukleózisom volt. A doki azt mondta, h 3 hónapig semmi sport és diéta. Mi a helyzet az alkohollal és a fűvel? Meddig kell hanyagolnom ezeket?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

örökre, csak hülyébb leszel tőlük...

milyen diéta??? meg minek??? :-o

2010. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ott van, 3 hónap. Semmi sport, ez volna ugye a sörösüveg emelgetése, és diéta, ez ugye a fű legelészés kihagyása.
2010. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha már feltétlenül alkoholizálni és füvezni akarsz minimum 3 hónapig, de inkább hagyj rá kétszer annyi időt (fél év), hogy a szervezeted kicsit észhez térjen.
2010. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan, kimért mozdulatokkal alkoholizálj, és drogozz. Különben szétrobban a léped.
2010. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvosodat.
2010. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A májenzim értékek emelkednek ebben a betegségben, nem is kicsit. Ezért a diéta, és ezért kerüld az alkoholt, és társait. Sportolni azért nem lehet, mert a léped is megnagyobbodik, és könnyen szétreped. Nekem másfél hónap szigorú fekvés volt, ez alatt kb főtt krumplin és teán éltem (meg persze napi 2 marék fájdalomcsillapító), fogytam is tőle 15 kilót (olyan voltam, mint egy etióp menekült). Aztán amikor már mehettem suliba, akkor is 3 hónapig tesi felmentés, és a diétát is hónapokig folytatni kellett, persze kicsit lazábban vehettem akkor a dolgokat, de a doki megmondta, hogy semmi alkohol egy ideig.
2010. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Fúh hát ez elgé durva,fél év!:S

Még csak 1 hónap telt le,de már most teljesen ki vagyok,h körülöttem mindenki bulikba járkál és jól érzi magát és ki tudnak kapcsolódni,én meg csak nézem őket.:(

OK,elhiszem h pia nélkül is lehet jól bulizni,de az én koromban ez lehetetlen és kell a kikapcsolódás is,mert állandóan van valami dolgozat amire tanulnom kell és jól esne egy kis szórakozás,kikapcsolódás!:S

2010. ápr. 17. 18:09
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
te egy nagyon sz ar ember lehetsz ha így gondolod
2010. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzővel!


Szánalmasan hülye lehetsz :D:D Sajnállak, de komolyan :D:D:D


Hogy lehet valaki ennyire együgyű és csőlátású hülye?

2010. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szal ekkora trógert! :D


Figy, építs fóliasátrat, és termessz kannabiszt, legalább amíg termőre fordul is elvagy valamivel!

2010. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!