Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi lesz ha egy cataflam...

Mi lesz ha egy cataflam tablettára iszok vodkát? Vagy martinit? :/

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Gyomorfekély.
2009. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
semmi extra, csak diclofenac van benne. a gyomrod nem biztos hogy örül neki, de az a cataflamnak, és az alkoholnak külön sem.
2009. okt. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi, bár ez egyénfüggő. Hiszen vannak olyanok, akiknél jelentkeznek mellékhatások, simán egy gyógyszer bevételétől is.

Nekem fejfájásra csak a cataflam szokott segíteni, és volt már úgy,hogy buli előtt kellett bevennem, mert fájt a fejem. Simán ittam utána, és nem volt semmi bajom!

Persze azért direkt ne csináld így, de nem hiszem, hogy lenne belőle probléma.

2009. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
csöppet beállsz.
2009. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem fog örülni a gyomrod ennek a kombinációnak. (Bár, ha ettél is előtte valami könnyebb kaját, és jó gyomrod van, akkor esetleg csak berugsz és majd másnapos leszel. Persze attól is függ, hogy milyen minőségűt is mennyit iszol.)
2009. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A májad sem fog neki örülni (egyszerre 2 mérget kell lebontania), és az agysejtjeid sem. Alapszabály, hogy semmilyen fájdalomcsillapítóra nem iszunk!
2009. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ellazultam,mosolygós dolog :D
2010. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 JulesM111 válasza:
100%

Ha egy picit iszol, komoly baj nem fog történni.

Ész nélküli vedelésnél, és cataflammal együtt előbbb-utóbb össze-vissza szarod és hányod magad az este végére, és kidőlsz valahol.


Napi rendszerességgel történő fájdalomcsillapító és alkohol keverékkel előbb utóbb teljesen szétcseszed a gyomrod, és a társadalom szemete leszel, akit nekem kell majd eltartani...

2010. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!