Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Holy Bucket koktél összetevő...

A Holy Bucket koktél összetevői nem fognak összeveszni?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy kell bele pezsgő, vodka, energiaital. A vodkával még nincs is baj, de mindenki azt mondja, hogy pezsgőt semmivel ne keverjünk, a másik meg az energiaital. Eleve vastag betűkkel van a dobozára írva, hogy ne keverjük alkohollal. Szóval szívesen kipróbálnám, de nem szeretnék egész este hányni meg durva másnaposságot se, azonban ha kipróbálom és az íze jó, akkor már nyilván nem egy pohárral innék.

#alkohol #másnaposság #energiaital #koktél #vodka #pezsgő #Holy Bucket koktél #Holy Bucket
2013. júl. 16. 11:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Eddig én is ezen a véleményen voltam, aztán rábeszéltek, hogy vegyek finlandiát, és most kezdek visszakanyarodni a kalinkához...

(fő a magabiztosság)

2013. júl. 16. 22:39
 12/14 anonim ***** válasza:
Én pedig ittam kalinkából, és nekem az volt a bajom, amit írtam: a szénsavas üdítők mindig a felszínre hozzák a műanyagbukét. De durván.
2013. júl. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hmm.. Akkor megnézem mennyi az árrés a kettő között, ha nem sok, akkor Finlandia lesz, ha sok, akkor meg maradok a Kalinkánál.. De szerintem 3000 alatt kapok Finlandiát, szóval akkor inkább azzal fogom csinálni. Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek. :)
2013. júl. 17. 09:33
 14/14 A kérdező kommentje:
Finlandia jóval drágább volt mint gondoltam, szóval Kalinkával csináltam, de egyáltalán nem jött ki az a bizonyos műanyag íz. Finom lett, köszönöm a hozzászólásokat. :)
2013. júl. 21. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!