Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Azt hogy csinálják, hogy...

Azt hogy csinálják, hogy sokan isszák kortyokra a 40%os whiskyt, és semmi nem látszik az arcukon?

Figyelt kérdés

Alkoholisták? Nem értem, én is sokszor berúgtam már, sokszor ittam már alkoholt, bort, pezsgőt, sört, töményet, de 1 korty whiskyt nem bírok úgy lenyelni, hogy ne marná szét a torkomat, és rázna szét a hideg...


Más meg úgy megissza egybőlk a pohár whiskyt, mintha vizet inna.

Ezt mégis hogy?



2013. júl. 16. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hozzászoknak. Lehűtik jéggel, mint Charlie.
2013. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Phoney ***** válasza:
100%

1. nem olyan nehéz megjátszani mellé a fapofát. Amikor 20 évesen először tettek elém féldeci 70%-os, abszintnak csúfolt kommerszt, már csak azért is olyan arcot vágtam hozzá, mint aki vizet ivott.


2. A gyakorlat sokat segít a problémán.


3. A minőségi röviditalt könnyebb és kellemesebb kortyokban inni, mint egyszerre rázúgatni a torokra. Már csak azért is, mert a nyál hígít rajta. Az egyszerre lehúzott féldeci az olyan társadalmi körök fémjele, ahol a guszutstalan töményhez vannak hozzászokva, amit szenvedés kortyokban inni.

2013. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A 2. válaszban van valami. Nő létemre én is meg tudom inni az 52 fokos házi pálinkát fapofával.
2013. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is lehúzom fapofával a házipáleszt, pedig nem vagyok alkoholista.
2013. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
ezt csak Berényi Miklós tudja senki más :D
2013. júl. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan. Mindenki másképp bírja, na meg ott a gyakorlat. Én 4 kortyot tudok úgy inni a házipáleszből meg más töményekből úgy, hogy nem kell pofákat vágnom. De láttam már olyat, aki 13 kortyot is ivott így (fél liter vodka húzóra).

Az alkoholista pedig egészen más. Attól függ, mennyire bírod. Persze az alkeszok hozzászoknak, így nem vágnak arcokat, de attól még nem mindenki alkesz, hogy nem vág pofákat.

2013. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 meszku válasza:

mély levegő benntart --> whiskey --> levegő kifúj

így nem fogja marni a torkod :)

Viszont akárhányszor hígítjátok a whiskey-t, meghal egy kiscica!!!

2013. aug. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Faterom az alkoholista fasz***fej***pofájával=fapofa letud húzni 2 litert anélkül, hogy elvenné a hagymaszagú pofájától az üveget
2013. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!