Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szűk családi eljegyzésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűk családi eljegyzésre alkohol mennyiség?

Figyelt kérdés

25 fő lenne, akinek kisebb esküvője, vagy eljegyzése volt, szerintetek ennyi elég lenne? miből kellene több miből kevesebb?

4-5L házipálinka

2L berentzen (nőiből ezt kérték)

2L csoki likőr

1 üveg jager

1 üveg várdakeserű

3 láda sör (10 férfire)


üdítőnek:

6 üveg cola

6 üveg fanta

6-10 egyéb üdítő(rostos..)

ásványvíz


ez így sok vagy kevés? ti mit vennétek még?


2012. máj. 24. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ez elég, nekünk az esküvőnkön lesz ennyi, és ott 55-en leszünk kb. ez 10 liter tömény...
2012. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. kicsit megnyugtat hogy akkor kevésnek nem kevés. lehet hogy akkor még túl sok is? és az üdítő? és a sör? :D mármint ezt tudom nem tudhatja senki de úgy kb szerintetek?
2012. máj. 24. 16:19
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
60 üveg sör bőven elég 10 férfinek szerintem, és az üdítő sem lesz kevés.
2012. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

hú, hát nem tudom mennyire nagyivók a vendégeid, de a pálinka nálunk sok lenne szerintem

bort nem iszik senki? mert nálunk tuti lenne arra is igény

de a te vendégeidet nem ismerem :)

2012. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

Semmiképp sem kevés, inkább valószínűleg maradni fog :)

Ja, és marha jó lesz a hangulat, ennyi piából kiindulva :D

Sok boldogságot!

2012. máj. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam hogy vagy 3 üveg bor is kellene, bár inkább sörös az egész társaság. De lehet igazad van, ha más nem lehet a nők közül valaki boros-colát szeretne inni, inkább legyen.
2012. máj. 24. 16:36
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem megfelelő a mennyiség, de a pálinkát nagyon sokallom!
2012. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok, máris jobb lett a hangulatom, hogy nem kell ezen agyalni, hogy elég lesz e, miből kellene még:D.
2012. máj. 24. 16:37
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. nem gond, ha ennyit vesztek, max ami marad, mehet a lagziba. viszont ez tényleg rengeteg. a sör is sok, ez 30 liter, ha jól számolom, szerintem sok nagyon :) inkább üdítő legyen több, a pálinka is rengeteg szerintem. ehhez hozzácsaptok egy kis kaját, egy anyakönyvvezetőt és kész a lagzi.
2012. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

:) köszönöm a tanácsokat.

Akkor lehet lefaragunk az alkoholból. bár a házipálinka ingyen van, szó szerint házi, a többi a kiadás inkább.

a férfiak számát meg kicsit leredukáltam, 2 főt nem számoltam úgyhogy 12. Bár ez a lényegen nem sokat változtat.

Annyi még hogy inni mindenki iszik, senki sem vezet.

2012. máj. 24. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!