Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ouzo gyümölcslével milyen lehet?

Ouzo gyümölcslével milyen lehet?

Figyelt kérdés
Ma este mi(csajok) kipróbálnánk az ouzot, vagyis én már ittam, csak megkóstoltatom 2barátnőmmel. Én tisztán ittam, de hallottam, hogy vízzel kell inni, olyat is hallottam, hogy citromlével finom. Gyümölcslével hígítva milyen lehet szerintetek? Valaki próbálta már?

2013. aug. 30. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én és egy barátom úgy ittuk, hogy kb. 1/3 ouzo-t, 2/3 Sprite-ot töltöttünk a pohárba. Így nem üt be annyira, és szerintem (szerintünk) nagyon finom is. Én tisztán nem bírom meginni.
2013. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
meggylé van itthon meg cappy.majd meglátjuk milyen :D szénsavassal nem tudom milyen lehet.ezek szerint biztos jó
2013. aug. 30. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
én cappyvel hígítottam és isteni fonom volt. ittam már ouzos koktélt is, de az annyira nem volt jó.
2013. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
naaa :D dejó :)
2013. aug. 30. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!