Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Jim Beam vagy a Ballantines...

A Jim Beam vagy a Ballantines számít jobbnak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Egy kategóriában vannak. Izlés kérdése. Nekem pl. a Ballantines ízlik jobban
2013. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Évekig dolgoztam bárban, ballantines nem fogyott

Jim Beamből és Johnyból nagyon sokat adtam el, talán a Johny vihette a pálmát

ízre nekem a Jim Beam jött be

2013. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen más típusúak, nem igazán lehet őket összehasonlítani. Amúgy mind a kettő nagyon nagy mennyiségben gyártott tömegcikk, szóval egyik sem számít túl jónak, de szerintem azért már iható kategóriában vannak.
2013. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy fiú szülinapjára vagyok hivatalos és vagy az egyiket, vagy a másikat viszem neki, mert mindkettőből van 1 itthon, de nem értek ezekhez az italokhoz, ezért gőzöm nincs.. Legyen a Jim, szerintetek? :S
2013. szept. 12. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem jó lesz!:)
2013. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Phoney ***** válasza:
79%
Eléggé ízlés kérdése, de egyvalamit biztosan tudok mondani: aki szereti az (akár komolyabb) bourbon whiskyt, az a fehér címkés Jimet sem nevezi sz*rnak, viszont aki szereti a jobb skót whiskyt, az simán lesz*rozza a Ballantine's-t, mert gyógyszerízű (persze ha fejbevág, onnantól jól iható, de oda is el kell jutni...). Ha nem tudod, hogy a bourbönt vagy a scotch-ot szereti jobban, akkor valamivel biztonságosabb a Jim Beam.
2013. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Balanus_concavus ***** válasza:
78%
Én a Jimet jobban szeretem, Balit csak akkor iszok, ha tényleg nincs más, Jim viszont elég jó szerintem.
2013. szept. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a hasznos válaszokat! Gőzöm nincs mit szeret jobban, ezért aztán viszem a Jimet. :)
2013. szept. 13. 08:21
 9/9 anonim válasza:
100%

nemrég vettem egy 0,5-ös Ballantines-t. Az új címkéset. (nemtom lehet belül nincs változás.)

Édeskés, köteles, füstös illat. Ízben is édeskés, füst könnyű kicsi test, de iható, semmi gyógyszeríz. Végén persze kicsit keserű, égetős szesz, de szerintem simán iható magában is!

2014. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!