Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem bírom az alkoholt...

Miért nem bírom az alkoholt már semmilyen szinten? Lehet komoly egészségügyi háttere?

Figyelt kérdés
Régebben meg se kottyant a nagyobbacskára sikerült iszogatás, buli, de manapság már 2 sör után fejreálok s ami rosszabb hogy rosszul is érzem magam. Ezt azt jelenti hogy baromi fáradékony vagyok, undorodom az alkoholtól.Úgy érzem hogy elszakadok ezáltal a barátaimtól hogy nem tudok (és nincs is kedvem így) elmenni velük inni. Olykor rám jön hogy de meginnék egy pohár bort vagy 1 sört de aztán nem esik esik olyan jól mint régebben.

2013. szept. 25. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom a májadnak elege van a hülyeségből.
2013. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ha nem vagy alkoholista akkor a májad.

És igen,menj orvoshoz.

2013. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltál már, nem is tudom, arra, hogy NE IGYÁL, HA NEM BÍROD? Csak egy elképzelés... :D


Attól még nyugodtan elmehetsz a barátaiddal, max te fantát iszol. Ha meg attól nem tartanak barátnak, mert nem sörözöl velük, akkor mindegy, úgysem voltak barátok...

2013. szept. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok, anno én is bírtam a szeszt, aztán egyre kevésbé esett jól, az elmúlt két évben összesen 4 sört ittam, abból kettő felében ment a mosogatóba. A májamnak nincs baja, csak már sokkal inkább utálom a pia mellék és utóhatásait mint amennyire szerettem az ízét. Egyébként símán végig lehet bulizni egy éjszakát alkohol nélkül, sőt utólag úgy látom, hogy nem tesz semmit az élményhez, inkább elvesz belőle. Persze aki szereti és bírja, az igya.
2013. szept. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ! :)
2013. szept. 28. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!