Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hallottatok a vasbor italról,...

Hallottatok a vasbor italról, amit erősödére adtak régen a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Valaki mondta, hogy vegyek olyat a patikában, de szerintem már nem árulnak ilyet. Mi lehetett az?
2013. szept. 29. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen erősödésre gondolsz, mert nem izmosodásra adták, hanem a vérszegénység miatti általános fizikai gyengeségből való felépülésre, a vörös vérsejtek szaporítása céljából, persze idővel rájöttek, hogy "az sem az igazi", és ma már azért nem kapható gyógyszertárakban.


Éppen ezért meggondolnám a helyedben, hogy a linken látható helyről vásároljak bármit is. Nekem nem tűnik egy biztonságos beszerzési forrásnak.

2013. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Ugyan azt a hatást éred el, ha naponta megiszol egy pohár valódi vörösbort.
2013. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
... és mennyivel egészségesebb és biztonságosabb!
2013. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Volt felnőtteknek, és gyerekeknek való.

A felnőttekében alkoholban oldódó anyagok is voltak (így alkohol is) a gyerekekében nem.

Tele volt antioxidánssal, mindenféle ásványi anyaggal, vitaminnal. A vörösborhoz mondjuk az ég-világon semmi köze nem volt.

Már nem gyártják. Ez a linkelt valami nem tudom, mi. Lehet hogy olyan, nem ismerem. De az eredeti nem így nézett ki, az tuti.

2013. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor valami hasonlót tudnátok ajánlani nagyon vékony lánynak, akinek betegség miatt legyengült az immunrendszere, vérszegénynek tűnik?
2013. szept. 29. 19:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázni kell az immun-hiányos, vagy immun-gyenge betegségben szenvedők esetében, egyáltalán nem mindegy, miket kapkod be, mit eszik, stb. stb.


Kérd az orvost, majd ő tudja, mit írjon fel neki, nagyon meglehet, hogy az amit te általános gyengeségnek nevezel, az immunkrendszer betegség kezelésére adott gyógyszerek hatása, egyáltalán nem mindegy, miket szed még mellé.


Hogyan képzeled, hogy egy ilyen komoly betegség fennállása, jelenléte mellett még mindenféle, közkézen forgó, és egyáltalán nem orvosi vélemény, ajánlás alapján akarsz egyéb dolgokat beadni neki.


Én elhiszem hogy csak a jószándék vezérel, de ez egyáltalán nem felelősségteljes gondolkodás vele szemben!

2013. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bérescsepp.
2013. szept. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
No igen, a bérescsepp esetleg jó lehet, de azért a dokival is beszélj a problémáról!
2013. szept. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja, azért annyira nem súlyos beteg, hetekig mandulagyulladása volt, majd kivették a manduláját, így utána még hetekig nem evett rendesen. És ezért fogyott le nagyon. De a Béres cseppet már szedi, köszönöm!
2013. szept. 30. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!