Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Cegléden élek! Lehet ebből...

Cegléden élek! Lehet ebből bajom? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nagyon be voltam baszva, este és bementem egy ilyen burgerezőbe kértem egy kaja adagot de nem volt nálam pénz be

mentem a pénz tár mögé felnyitottam az ajtótt hogy elhozzam a kaját mert nem volt pénz nálam.. kilögdösött a nő ki is futottam.. nem volt kamera lehet ebből valami bajom? tudom hülyeség volt



2013. okt. 21. 04:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Remélem lesz belőle bajod te undorító ösztönlény.
2013. okt. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Lehet, igen.

Ez rablás.

2013. okt. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 OldszatyorHand válasza:

mi a tanulsâg? Tõbbet ne bassz be ennyire!

Kretên......

2013. okt. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
miből gondolod, hogy nem volt kamera? :)
2013. okt. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Abból nem lesz bajod, hogy Cegléden élsz, de remélem jól megfingatnak, hogy tanulj az esetből, te nyomorék. Az ilyenek miatt tart a világ ott, ahol.
2013. okt. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de nem vittem el semmit!
2013. okt. 21. 08:16
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem vittél el semmit? A kaja az mi volt?


Gondoltam szólok, hogy ha akár egy inggombot veszel el valakitől erőszakkal, az már rablás, és hivatalból üldözendő!

A büntetési tétele pedig 5-10 év letöltendő!


"A büntetőjogban a rablás egy vagyon elleni bűncselekmény. A hatályos magyar jog szerint a rablást az követi el, aki

idegen dolgot jogtalan eltulajdonítás végett úgy vesz el mástól, hogy evégből valaki ellen erőszakot avagy élet vagy testi épség elleni közvetlen fenyegetést alkalmaz, illetőleg valakit öntudatlan vagy védekezésre képtelen állapotba helyez,

lopás közben, tettenéréskor a dolog megtartása végett erőszakot avagy élet vagy testi épség elleni közvetlen fenyegetést alkalmaz."

2013. okt. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves Harkonnen! bocsánat rosszul fogalmaztam, bevoltam eléggé rúgva, kinyitottam a bárpult szerűséget hogy elhozzam a kaját, de a nő kilögdösött a bár pult mögé, és nem hoztam el az ételt így is számít büncselekménynek? vagy valaminek?
2013. okt. 21. 08:28
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem menj vissza az Arizonába és egy csokor virág kiséretében kérj bocsánatot a pultostól, hátha nem jelent fel, aztán fizesd ki a kaját és adj nagy borravalót!

Hátha megúszod!

2013. okt. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nem hoztál el semmit, akkor csak garázdaság. Az csak két év...
2013. okt. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!