Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyitől rúgnék már be, ha...

Mennyitől rúgnék már be, ha annyit meginnék?

Figyelt kérdés
750 ml vörösbor 14%-os alkoholtartalommal. Nem szoktam inni, szóval nem hiszem, hogy bírom a piát. Kíváncsi vagyok, mennyi lenne az a mennyiség, amitől már kb. berúgnék.
2013. okt. 27. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
ennyitől biztos, főleg, ha gyorsan iszod éhgyomorra
2013. okt. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ennyitől nem rúgok be, de mások már igen.
2013. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ennyitől még csak pislogni szoktam kicsit, meg jókedvű vagyok.
2013. okt. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha éhgyomorra iszod, akkor kb 4-5 decitől.
2013. okt. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy vizespohárnyitól, kettőtől már spicces leszel. Ha spórolni szeretnél a mennyiséggel, lassan idd. Ha gyorsan iszod később fog gyorsan nagyon kiütni.
2013. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ne haragudj, hogy itt nálad fakadok ki, de még hány ilyen és ehhez hasonló kérdés lesz ide kiírva?

fogjátok már fel végre, hogy ez annyi mindenen múlik, hogy lehetetlen megmondani

jó persze nagyjából be lehet lőni, hogy 1 liter pálinka húzóra és akkor meg van a hatás de ez mindenkinél más

ha magamból indulok ki, én mikor még nem ittam és ezt amit írtál letoltam volna, mint az albánszamár, úgy beba**tam volna

de lehet neked más a genetikád és jobban bírod

az is egy tisztázatlan fogalom, hogy "berúgni", ennek is megvannak a különböző szintje, lépcsőfokai

lehet csak jó kedved lesz ennyitől, lehet hogy úgy kell felszedni az asztal alól

a kipihentség is nagyon fontos szempont, ha fáradt vagy, hamarabb megüt

2013. okt. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!