Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit szokás inni kérni, ha...

Mit szokás inni kérni, ha buliban egy fiú meg akar hívni egy lányt valamire?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ebben tapasztalt, és nem tudom mit merjek vagy mit szokás kérni ilyenkor, ha felajánlják. Pálinkán kívül igazából megiszok bármit. Nyilván nem akarok semmi drágát sem kérni.

Tippek? :)


2013. okt. 29. 23:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ser.
2013. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem ismered még és már ott szólít meg a szórakozóhelyen: próbáld felmérni az anyagi helyzetét. Ha nagyon "puccos", akkor bármit, leginkább hasonló árú dolgot, mint ő. Ha nem az, hanem átlagos, akkor ásványvizet, 2-3 dl üdítőt.

Ha ismered, és együtt készültök valahova menni, akkor ő válassza ki a helyet a saját pénztárcájának megfelelőt fog választani.

Te meg nézd meg az itallapot, és az alsó árkategóriából válassz.

2013. okt. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Ilyenkor egyszerű a helyzet. Kérdezd meg hogy ő mit iszik és ha neked is ízlik (vagy még soha nem kóstoltad) akkor kérd azt. Ha pl sört iszik és te nem vagy sörös akkor kérj hasonló árkategóriában, pl egy pohár rosé bort, vagy egy vodka-tonicot.
2013. okt. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Mond meg, hogy inkább a pénz kéred.
2013. okt. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy utolsó, ezt a bárzongoristáknál működik is.

A vendég meghívja egy italra, a zongorista pedig mindig ugyanazt issza, egy jó fajta konyakot. a pincér pedig már tudja is mit kell tennie. A pult mögött egy kevés Ice Teát és egy kis colát tesz a konyakos pohárba, hogy a szín stimmeljen, a vendég fizet az italért, az ital ára pedig később a zongoristáé.

Ezt esetleg meg lehet játszani más felállásban is ha a kérdező ismeri a pultost :)

2013. okt. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

@5: ebben igazad van, de a kérdező szerintem nem erre gondolt :)


Én úgy szoktam, hogy megpróbálom felmérni az anyagi helyzetét, nehogy túl drágát kérjek vagy túl olcsót.

Erre a legjobb megoldás az, hogy azt mondod, még nem tudom, te mit innál? Ha sört kér, akkor nyilván nem fogsz méregdrága koktélt kérni. Ha netán valami drága italt iszik, akkor nem fogsz te sört kérni.


De legjobban akkor jársz, ha kérsz narancslevet. Nem drága, és nem itat le.

2013. okt. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
kannásra :D amúgy kérdezd meg mit szeretne inni :)
2013. okt. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Húúú. Ahogy látom, minden nő azzal kezdi, hogy felméri a srác "anyagi helyzetét". Mondjuk ez nem is meglepő.
2013. okt. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kérj üdítőt, ráértek még inni, ha összejöttök :)
2013. okt. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Valami olcsót. Folyó bort, sört, tonikot..

A srác úgyis fogja kérdezni, ha később szeretne rövidezni, pl megiszunk egy tequilát? ott már egyértelmű. De addig ne absintot kérj, amíg a fiú csak egy sört nyammog :)

2013. okt. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!