Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor akar is valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor akar is valamit vagy szokás szerint hülyít?

Figyelt kérdés
Szóval 2010 dec. végén a sulibuliban megismerkedtem egy fiúval. Ő volt az eladó én meg a vásárló. Röhögtünk ,ettünk ,ittunk..Belészeredtem. A következő hetekben Ő is olyan jeleket adott mintha érezne irántam valamit. Aztán nyáron megtudta, hogy odáig vagyok érte. Elmondott mindennek, hogy milyen ronda és kövér vagyok.(Hozzá tesze igaza volt) Addig csesztetett ezzel míg a túlsúlyról korosan soványra lefogytam és 1 anorexiát is össze szedtem, de szerencsére már gyógyulóban vagyok:) Szóval folytatodott ott, hogy kezdtem változni és ezt ő is észre vette. A haverja beszélt velem, hogy tetszem neki de Ő magának is fél ezt bevallani. (Ez volt 2011 végén) Aztán 2012 a suliba volt egy botrány ami bennünket nem érintett de a legtöbben iskolát váltottak úgy ahogy mi is. Mind a ketten máshová mentünl. 2012 nyarán elkezdtünk facebookon levelezni, úgy kezdődött, hogy megkérdezte, hogy haragszom-e rá, és én mondtam neki, hogy már nem. Elkezdtünk dumálgatni, míg rájöttem, hogy úgy tekintek rá mint egy nagy fiútestvérre akivel lehet hülyülni és ha kell megvéd.(Furcsa érzés volt, azután miútán mindig remegett mellette a lábam). 2012 szept. végén elhívott randizni.Beszélgettünk egy jót és ennyi. Felszívodott.. Nem írt .. Én írtam neki, de arra se írt vissza. Aztán jött a karácsony, sikerült elfelejtenem (nagyjából) mígnem rám nem írt facebookon, hogy szia stb... Belájkolgatta a képeim és ennyi. 2013 februárján meglett az első komolyabb barátom. Mikor megtudta szintén írt. (A volt barátom a haverjának a haverja) Megkérdezte mióta vagyunk együtt stb.. Ezek szerint érdeklem ?? Aztán megint csönd lett felöle mígnem nyár elején szakítottam a volt barátommal. Nem írt az elején facebookon hanem egyszer mentem haza megláttam a buszon és integetett. Csodálkoztam rajta, de vissza intettem legyen jó napja. Nos tegnap írt egy üzentet melyben megkérdezte miujság, vissza írtam neki, hogy csak a szokásos. Ma fellépek erre láttom, hogy ezt írja "Hallom szakítottál a pasiddal" Durva...
2013. jún. 27. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy csak húlyít... :|


18/L

2013. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?
2013. okt. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
miújság Mr. Kaszanovával? :D
2013. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!