Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit szokás inni kérni, ha...

Mit szokás inni kérni, ha buliban egy fiú meg akar hívni egy lányt valamire?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ebben tapasztalt, és nem tudom mit merjek vagy mit szokás kérni ilyenkor, ha felajánlják. Pálinkán kívül igazából megiszok bármit. Nyilván nem akarok semmi drágát sem kérni.

Tippek? :)


2013. okt. 29. 23:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%

Honnan veszed hogy megfognak hívni valamire?

Még soha nem hívtam meg csajt italra. Ismerkedni anélkül is lehet.

2013. okt. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
@8: Ne forgasd ki a szavaimat. Senki nem szeretne kellemetlen helyzetbe kerülni, mert meghív valakit, és az túl drága italt választ. Jézusom!
2013. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
13:57 nem forgattam ki a szavaidat, szó szerint idéztelek. Még azt is te írtad, hogy nehogy "túl olcsót" kérj.
2013. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
semmi gond, már megszoktuk, hogy az anyagi felmérés után koppintanak minket :D
2013. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

11-es válaszolónak:

Jó párszor megesett már, hogy ilyen helyzetbe kerültem és nincs kizárva, hogy a jövőben is előfordulhat ilyen, ezért kérdeztem. :)

Amúgy köszönöm a hozzászólásokat! :)

2013. okt. 30. 20:14
 16/19 anonim ***** válasza:

Én nem a srác anyagi helyzetét mérném fel, hanem ránézésre a véralkohol szintjét, és a szándékaid veled.

Ha abszolút nincs kedved a sráchoz, utasítsd el.

Ha cuki, jópofa, és tényleg lazán ismerkedni akar, de nem erősen ittas, akkor kérj üdítőt. Ha erősen ittas, és van kedved alkohol tartalmú italt inni, akkor valami rövidet keverve (Bacardi kóla, vodka narancs), vagy egy tequilát.

Ha látod rajta, hogy csak egy éjszakásat akar, te nem olyat akarsz, de szívesen dumálsz vele, illetve meginnál vele valamit, akkor sört. Ha pedig látod rajta mit akar, és te is benne vagy, akkor egy whyskit, jagert, vodkát (nem aljasat). Vagy ha nem egy átlagos kocsmában, igénytelen diszkóban vagytok, akkor egy pohár bort, abból is lehetőleg fehéret, mert vöröstől nagyon büdös lesz a szád, mindegy milyen minőségű.

Itt a felsorolt italoknak nem abban van funkcionalitása, hogy milyen hatása lesz rád és/vagy rá. Hanem abban, mit vesz le rólad a srác.

Például ha enyhén ittas, és ő is komoly kapcsolatot keres, nem csak meg akar futtatni, akkor az kelti benne a legjobb benyomást rólad, ha üdítőzöl. Ha spiccesebb, és úgy akar komolyabb barátnőt, akkor kevert, de jó minőségű vodka narancs, bacardi kóla, vagy Tequila sóval, citrommal, van egy feelingje lássa hogy ezzel a csajszival meg lehet inni egy italt, de nem vedelő alkoholista ~3,14csa.

Ha meg egy éjszakás, akkor egy sör teljesen megteszi bevezetőnek, ha meg már szét van, akkor ihatsz az ő szemében keményebb kört is.

Persze ezt most nagyon leáltalánosítottam, de én így gondolom. 21/f.

2013. nov. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Szerintem az anyagi helyzet itt nem befolyásol túlzottan, max. ha egy éjszakásra akar felszedni.

Ha szándékozik veled beszélgetni egyet, akkor meg kibírja azt a pár100 ft + kiadást, amivel egy vodka narancs többe kerül egy sörnél. Ha meg kú_ni akar, akkor nem fog 500ft-al a zsebében odaállni egy lány mellé, és megkérdezni, mit iszol.

2013. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Campari juice
2013. nov. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. nov. 18. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!