Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Rendeltetek már házhoz szeszes...

Rendeltetek már házhoz szeszesitalt?

Figyelt kérdés
Esetleg rendelnétek?

2013. nov. 18. 19:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Multik esetében az import piákon utólag elhelyeznek egy magyar termékleírást matricával. A futárszolgálatnál viszont hirdették a horvát söröket, amikről tudom, hogy itthon nem forgalmazzák. Ilyen esetben - magyar felirat nélkül - ezeket árusítani sem szabadna nekik? Büntetnék őket ezért? Mert pl. leellenőrizhetetlen a sörök "származása"? Úgy értem ezt, hogy pl. saját fogyasztásra hozzák át vám nélkül, majd itthon kereskednek vele.
2013. nov. 19. 00:12
 12/14 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem a szállítási díjt. Vannak, akik csak min. 1000 Ft-os rendelést vesznek fel, de szállítási díj nélkül!!!!! Ezért sem értem, miért éri meg nekik Kft-t alapítani, vállalkozói engedély helyett. :/
2013. nov. 19. 00:17
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendeltem már, most karácsonyra is fogok. Olcsóbb és, nem kell elmenni a boltba és cipelni. Ezen kívül nagyobb a választék, illetve ha valamilyen speciális darabot akarsz, azt is be tudják szerezni külföldről.
2013. nov. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Házhoz rendelést azoknak találták ki, akik nem múltak el 18 évesek. Ugyanis személyit általában nem kérnek. Amugy nem éri meg :D
2013. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!