Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Első berúgás rossz lesz?

Első berúgás rossz lesz?

Figyelt kérdés

Ma estére tervezünk egy bulit és gondoltam iszok 2-2,5 deci royal-t meg 1-2 borsodit.

Eddig még csak 1-2 felest ittam alkalmanként.

Nem voltam még berúgva.

Elmagyaráznátok hogy milyen, mikor haggyam abba stb.

Köszi. :)

17/f


2013. nov. 23. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha nem vagy tapasztalt a dologban, és még nem rúgtál be, szerintem óvatos legyél, nem jó rögtön hányós dolgokkal indítani a tapasztalatot. Ne nagyon keverd az italozást, lehetőleg idd ugyanazt egész éjjel. Ha már szédülsz, és nagyon jól érzed magad, szerintem elég lesz.
2013. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne folyamatosan igyél és csak annyit, amennyi még jól esik. Szerintem nem akarsz másnak magadról hányós képeket iszontlátni vagy magadat/a környezeteted megtisztelni a gyomrod tartalmával.
2013. nov. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit igyál, hogy szinten legyél. Ha érzed, hogy megy ki belőled a pia pótold a szintet. Én így szoktam inni. :D Ha gyors bebaszást akarsz ígyál 10-15 percenként egy felest és azt is piával kísérd :D Ha kérdezik mit iszol az legyen a választ , hogy "mikor mit". Ha rám hallgatsz és betartod az előírásokat, akkor jóban leszünk :D
2013. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ok köszi. :)

Már benn a hűtőben 1 üveg Alaska meg 2 Borsodi,(magamnak) a többiek majd isznak ami lesz.

2013. nov. 23. 16:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Én speciel a Vodkát tisztán nem szoktam meginni. Narancs vodkaként, vagy sprite vodkaként egész kellemes íze van. :)
2013. nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fu, hát pont vodkával kezded... szerintem nem fog kelleni már utána az a 2 sör! Keverd be naranccsal, almával, sprittal és jobban csúszik. Lehet már érezni, amikor beüt, akkor tarts egy kis szünetet, eszegess chipset, ropit és igyál meg egy pohár vizet. Ha abbahagytátok a piálást, akkor is igyál meg egy liter vizet lefekvés előtt!
2013. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Egyetértek.
2013. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 bumbi02 ***** válasza:
100%

1. Mélg sose mentem el úgy inni, hogy na ma ennyi a terv. Ezt meg kell innom, ha meg is halok.

2. Ne keverd a töményet, meg a sört. Főleg akkor ne ha első. Vagy sörözz, vagy vodkázz, holnap ennek még örülhetsz.

3. A bulit élvezd, ne az alkoholt.

2013. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Papa 2,5 deci vodkát én szoktam inni és én már 3 éve iszom aktívan. Egyébként magában a vodka szerintem elég ihatatlan, főleg az alacsonyabb árúak, 1 liter narancsot szoktam inni 2,5 deci vodkához, az gyorsan lemegy és nincs az erős íz. Pohárból jobb inni, mint üvegből.

Gyorsan megiszod a vodkát naranccsal és jókedv lesz egész este. Sör nem kell hozzá, sok lesz.

Egyébként olyan, hogy szédülsz és mindenki a barátod.

2013. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként régi középiskolás módszer (az egyetemen már edzett az ember mája) a sörfeles. 1 percenként kell egy felesnyi sört meginni, és el lehet érni egy állapotot.
2013. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!