Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A jó Magyar pálinkának van-e...

A jó Magyar pálinkának van-e párja?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
dehogy van drága komám!
2013. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne, egy másik üveg jó magyar pálinka!
2013. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
JA van de csak akkor ha jó magyar barack pálinkát kérdezel. Annak van. Méghozzá a magyar szilva. De álltalánosítva nincs
2013. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ittam már olyat, ami szó szerint a fülembe suttogta, hogy "méééég, méééég!" és olyat is, amit csak úri mivoltomból kifolyólag nem köptem ki. Mindenből van jó és rossz, nemcsak pálinkából, hanem gyakorlatilag minden szeszes italból.
2013. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Nincsen párja, nincsen párja!"
2013. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phoney ***** válasza:

Kóstoltam már külföldi gyümölcspárlatokat különböző árkategóriákban, és el kell mondanom, irtózatos nagy bajban lennél, ha íz alapján szét kéne válogatnod őket a magyartól.


Európában 12 országnak vannak eredetvédett gyümölcspárlatai (igen, mint amilyen a pálinka), és lényegében mind ugyanúgy készül, még akkor is, ha Rézangyal Bácsi azzal hülyít minket, hogy „nyugaton” nem ismerik a tiszta gyümölcspárlatot, mert fél, hogy még a végén azt is megkóstoljuk.

2013. dec. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a szlovák pálinka :P
2013. dec. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!