Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Megfigyeltétek már, hogy aki...

Megfigyeltétek már, hogy aki édes bort rendel, az biztos, hogy nem alkoholista?

Figyelt kérdés

2013. dec. 8. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Ezt fejtsd már ki egy kicsit.. Mert így semmi értelme.
2013. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy azok az emberek, akik ha választani lehet édes vagy száraz bor között, és az édeset választják, azok mindig nagyon keveset isznak. És ismeretségi körömben az alkoholisták minden esetben a szárazat választják (Ha fennáll a választás lehetősége. Mert ha nem, akkor mindent megisznak). Ez csak egy érdekes megfigyelés a részemről.
2013. dec. 8. 15:38
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Vagy az is lehet, hogy csak van ízlése :)


Borkedvelő nem iszik édeset, alkoholistának meg mindegy. Ez egy hülye feltételezés, már ne is haragudj. Aki alkesz, annak mindegy, hogy épp tajga vodka, édes vagy száraz bor, csak alkohol legyen és be lehessen rúgni tőle...

2013. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, én nem azt állítottam, hogy aki száraz bort iszik, az mind alkesz, hanem azt, hogy aki édeset választ (miután fennáll a választás lehetősége), az biztosan nem alkesz.
2013. dec. 8. 21:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Én édeset szoktam inni, mégis sokat iszok belőle, nah ezt ad össze :D
2013. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Na, akkor én ezt itt most rögtön megcáfolom. Közvetlen családtagomról van szó, aki alkesz és kizárólag édes bort iszik, ha van választási lehetősége, amúgy minden A betűs jöhet: A bor, A sör, A pálinka
2013. dec. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3/6-nak. Tehát mondjuk Tokajban szemetet termelnek, mert azok jobbára édes borok??? Azért ezt gondold át. Az, hogy te konkrétan nem szereted az édes borokat az egy dolog. Ja, és ízlésről kultúrember nem vitatkozik...
2013. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
11%
a sok tudatlannak akkor elmondanám hogy olyan hogy "édes" bor nincs. Van száraz, meg van a cukrozott. Aki látott már szőlőst meg borgazdát, ezt vágja. A tokaji borok amik olyan gusztustalanul édesek, tele vannak csapva cukorral. Egészségetekre!
2013. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as, te rosszul tudod: a tokaji aszút nem csapják tele cukorral, hanem az aszúsodott, magas cukortartalmú szőlőből készítik, hozzáadott cukor nélkül.
2013. dec. 14. 14:11
 10/12 anonim válasza:
Borról volt szó, nem aszurol. Szorakozol? :)
2013. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!