Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit kéne kipróbálnom, ha a...

Mit kéne kipróbálnom, ha a vodka bejön, de már unom?

Figyelt kérdés

Mit tudnátok ajánlani, ami egy vodkapártinak lehet bejön, és ár-beb*szás aránya is jó? :D


A vodkanarancs jó, de már sok :D

likőrvodkák túl drágák.

Black velvet whyskit próbáltam, de nagyon rossz volt.

Jägert is ittam már, még ezt is ihatóbbnak tartom annál, de ez túl drága.

Pálinka NEM :)

Sört sem bírom, csak a citromosat, vörösborral jóban vagyok.


2013. dec. 23. 01:30
1 2
 1/11 piriiiiii ***** válasza:
Tej.
2013. dec. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

az mindenképpen ki fogom próbálni.

Gin, rum, ezek mennyire hasonlítanak vodkára, whiskyre?

Vagy a többi whisky mennyire hasonlít a black velvetre? :D pl Ballentines, meg ami az körüli áron van

2013. dec. 23. 02:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
En is vodkas voltam. A rum tetszett meg.
2013. dec. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
95%

Unod a vodkát? Pedig én sok mindent kipróbáltam és nem egy piától voltam szarul, de egy jó vodkától sosem. Szerintem ár-bebaszás arányban is a legjobb, ha azt nézed, hogy egy Finlandia ami jó vodkának számít 3000,- forint körül van, a Rumnál 3000 körül én még nem ittam jót, mellesleg rohadt szarul vagyok tőle másnap.


Szóval igyál csak vodkát, ha jól iszod még másnapos se leszel tőle. Ez alatt azt értem, hogy nem kevered más szeszes szarral és nem Royalt meg a többi hozzá hasonló hányadékot iszod hanem legalább Finlandiát.

2013. dec. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tekila
2013. dec. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Phoney ***** válasza:
100%
A Jäger alatti árkategóriában nem sok minden veszi fel a versenyt a vodkával... lényegében csak azok, amik szintén „vodkából” készülnek, pl. kipróbálhatsz egy olcsóbb london gint (pl. Finsbury) vagy olcsóbb ouzót. Esetleg olcsó bourbon whiskyt (Old Blacksmith Bourbon, Old Century Bourbon, Lidl/Aldi saját márkás, stb.), de az nem jön be mindenkinek. A Black Velvet tényleg elég rossz.
2013. dec. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Captain Morgan gyömbérrel és lime-al elég finom, a tequila is jó választás.. Vodkát egyébként sokmindennel lehet vegyíteni, én szódával és citrommal szoktam inni, úgy nem telítődök a sok cukros löttytől :)
2013. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a gintonic is tök jó :) Utolsó voltam.
2013. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Bacardi, majdnem olyan mint a vodka :)
2013. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Na a másik jó az a gintonic, vodkások általában szeretik.
2013. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!