Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy lehet hogy a pet palackos...

Hogy lehet hogy a pet palackos "boroktól" hasmenésem van kivéve ezt? Mitől másabb?

Figyelt kérdés
néha iszom ezeket a "borokat" nem sokszor tehát nem is próbáltam sokfélét összesen olyan 3-4 különbözőt eddig és másnap mindegyiktől hasmenésem volt eddig utánaolvasgatva azt hiszem a szulfitok miatt. tegnap ittam először Koccintóst ami talán a legismertebb ettől meglepő módon nem volt. mitől másabb ez bármitől is, hisz ez is EU közösségből származó ez is tartalmaz szulfitokat stb. eddig azt hittem csak hülyeségből mondják hogy ilyen borokból ez a "legjobb" ha lehet ilyet kijelenteni de lehet tényleg van is benne valami
2013. dec. 28. 18:15
 1/1 anonim válasza:
a legjobb borok :) én szinte minden hétvégén azt iszom és semmi bajom, ha ez lesz másnap akkor szerintem ne igyál bár ez szerintem nagy vétek lenne xd állj át a drágább piákra
2014. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!