Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha eddig még sosem piáltam,...

Ha eddig még sosem piáltam, de szilveszterkor innék pezsgőt, sört és vodkát hányás lenne a vége?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék hányni életem első buliján, csak azért kérdezem..

2013. dec. 29. 18:52
1 2
 11/19 anonim válasza:
33%
Ennyi idősen, max egy pohár pezsgőt igyál. Ha nem vagy hozzászokva, ennyi fajtától tuti hánysz. És előtt egyél is.
2013. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
Jaj, nevetek. Annyian írják itt, hogy pezsgőt igyál maximum. :D Lehet Te azt bírnád jobban, én csak a tapasztalatomat mondom el, de én attól minden alkalommal hánytam, a vodkától viszont nem. Első 'ivászatomkor' 3dl bacardit, 5dl sört, és 1dl vodkát ittam, akkor sem volt bajom.. Mondjuk rendesen szédültem, meg a járással is bajok voltak. De a egy pohár pezsgő komolyan jobban kikészített, azt csak úgy bírom, ha kikeverem belőle a szénsavat...:S:D
2013. dec. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első bepiálásom pár nappal a 15. születésnapom előtt volt. Megírtam egy szórakozóhely előtt egy üveg sört, és egy üveg vodkát, szerencsére a többire nem emlékszem, de a másnapot senkinek se kívánnám, utána hónapokig rá sem bírtam nézni még a sörre se, töményet azóta sem iszok, max. egy felessel. Egy pohár pezsgőtől nem lesz bajod, de a pia olyasmi, hogy minél többet iszol, annál nehezebb érezni, hogy túl sok. 18/F
2013. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Igyál sokat, hányjál nagyot! Nincs annál jobb. Itt az ideje! Mindenkinek át kell esnie az első részegségen és hányáson.
2013. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Ha Smirnoff vodkát iszol nem hánysz sőtt még egésségesebb leszelXD
2013. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 blogeres válasza:
0%
Annyi begyöppösödött kretén van itt, a gyerek azt mondta h 15 éves, nem ovodás b*sszameg...ja és nem kérek helyesírási kioktatást.
2013. dec. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
45%
Sikerült behánynod?
2014. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem hánytam:D Meg se éreztem a piát, pedig ittam egy üveg sört, breezert, cidert, 2 pohár pezsgőt és 2 pohát málnás-maracujás-fehéboros koktélt...:/ Ezt nem kellett volna megéreznem? Komolyan, kicsit se lett jobb kedvem
2014. jan. 2. 21:34
 19/19 anonim válasza:
100%
Nem volt közte tömény, szóval nem mindenképp "kellett volna" megérezned, de nemrossz. :D De szerencséd van, én rendesen szétestem, mondjuk nem épp ilyen mennyiséget ittam, nem ilyen töménységű italból.:/
2014. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!