Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Január vége felé született...

Január vége felé született babátoknak hányas méretű bundazsákot vagy overállt vettetek?

Figyelt kérdés
Ha 62-est veszek az kitart addig amíg beköszönt a jóidő?Mert ha 68ast vennék az meg nem lenne túl nagy 1 újszülöttnek?
2010. szept. 18. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 62-es elég, bár attól is függ, hogy hány centivel fog megszületni. :) Szeptember végén született a kisfiam, és kaptunk ajándékba egy 68-ast. Sajna nem tudtuk használni, mert mikor jó lett volna rá, már jó idő volt (50 centivel született, és 6 hónapos korára lett 68 cm).
2010. szept. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 62-est vennék. 50 és pár centi lesz, amikor megszületik, szerintem a 62-esnél ne vegyél nagyobbat. Ez a méret arra a 2-3 hónapra elegendő lesz nektek.
2010. szept. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Február 9-én született a kisfiam, 53 centivel.

Kölcsönbe kaptunk egy 56-os lábas overallt, de azt nagyon kevés ideig tudtam ráadni. Aláöltöztettem, és alig bírtam belepréselni. Meg nem mondom milyen idős volt, talán 1-1,5 hónapos, mikor vettem egy 62-es bundazsákot. Ezzel bőven kihúztuk a jó időig, ráadásul lepatentolható volt az alja, így a felső kis kabátkáját még tovább tudtuk használni, amikor visszajött egy-két hűvösebb nap.

Szóval szerintem elég lehet a 62-es, és ha egy tanácsot elfogadsz, inkább zsákot vegyél. Sokkal praktikusabb szerintem, és egy újszülött picikeséget sokkal könnyebb belecsomagolni, mint egy overallba.

2010. szept. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Febr.12-én született a kisfiam, teljesen átlagos paraméterekkel.

Most 80-as ruhákat hord, 9 kiló és 18-as lába van.

Még jó rá a 80-as anorák, de tavasszal lehet hogy kelleni fog a 86-os, ha ilyen ütemben nő továbbra is...


én a helyedben azért vennék 68-ast, mert a réteges öltözködést is bele kell kalkulálni. ha meg opicit hosszú az ujja, legalább védi a kézfejét és így biztos, hogy még tavasszal is használni tudjátok.

a lányomra is mindig nagyobbat vettem és sose bántam meg.

2010. szept. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :-))
2010. szept. 18. 10:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég a 62-es. Ettől nem kell nagyobb.
2010. szept. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én babám februári, 62/68-ast vettem.Kitartott bőven,és nem volt olyan nagy, mert az ujjait szépen fel tudtam tűrni.
2010. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!